Вітаю, Колеги!
Пропоную Вашій увазі інтерактив на завершення теми "Країни Америки". Можна використовувати як у форматі групової так і індивідуальної гри. Пять рубрик по пять запитань-завдань у кожній. Починати можна у будь-якому порядку)
Буду вдячна за вподобайку)
Гарного, мирного дня!)





