До ЗНО з ІСПАНСЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
5
міс.
2
0
дн.
0
1
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!

Інтелект-карта - опорний конспект "Гомер. Одіссея" до теми "Золоті сторінки далеких епох" курсу "Зарубіжна література" 10 клас

Опис документу:
Опорний конспект (інтелект-карту) можна використовувати під час вивчення теми, при дистанційному навчанні. Карта структурована за програмою, ілюстрована. При розробці інтелект-карти автор спирався на різні підручники зарубіжної літератури, зокрема Кадоб’янської Н.М. , Ніколенко О.М., Міляновської Н.Р.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Інтелект-карта – опорний конспект «Золоті сторінки далеких епох»

до Теми 2 зарубіжної літератури 10 класу

1. Стародавня Греція. Гомер «Одіссея»

Психологи стверджують, що найкращий конспект – це конспект на одній сторінці. Саме такий конспект ми і маємо, створюючи для своїх учнів інтелект-карти. Навчальна інформація структурована, ілюстрована картинками. Таку інформацію легше запам’ятати, відтворити при усній відповіді. А опора на уроці робить навчання комфортнішим, створює ситуацію успіху. Такі опори стануть у нагоді тим, хто навчається дистанційно, складають державну атестацію екстерном.

Використовувати інтелект-карту, розміщену в документі Word, некомфортно, краще зберігати у форматі jpg, png, але система модерації, запущена Всеосвітою, картинки не любить.

Карту у форматі jpg розміщу на своїй сторінці у ФБ https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Правове регулювання освіти осіб з особливими потребами»
Байталюк Ольга Михайлівна
24 години
490 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.