закріпити вміння учнів розв’язувати задачі на множення й ділення, знаходити вартість кількох товарів за однаковою ціною та обчислювати решту;
розвивати логічне мислення, обчислювальні навички, фінансову грамотність, уміння аналізувати умову задачі та обирати правильний спосіб її розв’язання.
Формувати повагу до праці хліборобів і пекарів, бережливе ставлення до хліба, усвідомлення його цінності в житті українського народу.


































