Хто із нас не бажає жити у чистому світі?Жити довго і щасливо,гармонійно і красиво,ощадливо і раціонально,відчуваючи підтримку і стабільність.Так,бажаємо ми усі.І сьогодні ми,педагоги,маємо таку можливість навчати своїх вихованців будувати нове життя у здоровому довкіллі,гармонії зі світом,спрямоване на збереження і примноження ресурсів.

















