Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Критика і розвиток. Як не знищити мотивацію
»
Взяти участь Всі події

Інтегрована діяльність для малят "Декупаж морських камінців "

Дошкілля

Для кого: Дошкільнята (5-6 років)

31.10.2020

210

4

0

Опис документу:
Декупаж – декорування різних предметів. Це можна назвати своєрідною аплікацією. Якщо її покрити лаком – вона буде виглядати, як розпис. Декорувати можна все: починаючи від маленьких вазочок і тарілочок, закінчуючи старими столами, комодами і шафами, камінцями. Звичайні морські камінці діти перетворили на унікальні казкові прикраси.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Декупаж камнів своїми руками

Ніякі, навіть самі дорогі, або модні речі не замінять предмети, створені своїми руками. Існує безліч видів рукоділля та різних технік, але одним з найпопулярніших є декупаж. Це особливий спосіб декорування, який створює на поверхні ефект розпису. Декупаж (від французької decoupage «те, що вирізане») - це мистецтво прикрашання предметів інтер'єру за допомогою наклеювання красивих вирізок з серветок, тканини та інших матеріалів.

Декупаж дозволяє перетворити будь-які, навіть самі прості предмети або поверхні в оригінальні і незабутні. Основа декупажу дуже проста – це свого роду аплікація, яка робиться з декупажних карт, спеціальних або звичайних серветок з красивими зображеннями. Спочатку каміння ретельно миються і просушуються. Предмети покривають лаком на початковому етапі роботи і в кінці. Він необхідний для захисту предметів від впливу зовнішніх факторів.

Декупаж здатний подарувати нове життя старим предметам. Красиві і незвичайні  камінці  будуть відмінною прикрасою для ялинки, або подарунком. Вони здатні радувати всіх своєю унікальністю і неперевершеністю! Подарунки, зроблені своїми руками, від душі, цінуються більше, ніж покупні. Особливо якщо вони вміло зроблені, і виглядають не гірше, а то і краще покупних.

Декупаж камінців подарував малятам море незабутніх вражень і емоцій.

 

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.