Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

ІНСТРУКЦІЯ 3 ОХОРОНИ ПРАЦІ під час проведення практичних занять та лабораторних робіт, лабораторних практикумів з фізики

pdf

Фізика

Для кого: 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас

02.10.2022

75

8

0

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

1. Загальні вимоги безпеки.

1.1. До практичних робіт допускаються учні, які пройшли медичний огляд, інструктаж з охорони праці, про безпечні методи роботи.

1.2. Проведення інструктажів та перевірка знань з питань техніки безпеки здійснюється у межах навчальної програми і оформляється відповідно у журналі інструктажу.

1.3. Виконання даної інструкції є обов’язковим для всіх осіб, які проводять практичні роботи з фізики в лабораторних роботах, лабораторних практикумам.

2. Вимоги безпеки перед початком роботи

2.1. Учні (студенти) повинні зазделегідь підготовитись до виконання лабораторної роботи, лабораторного практикума, тобто вивчити зміст роботи і хід виконання роботи.

2.2. Бригада з 2 – 4 учнів отримує від вчителя необхідне обладнання і на робочому столі не має бути нічого лишнього. Розміщуйте прилади, матеріали, обладнання на своєму робочому місці так, щоб запобігти їх паданню або перекиданню. Щоб запобігти паданню під час проведення дослідів, скляні посудини (пробірки, колби) обережно закріпляйте в лапці штативу.

2.3. Не починайте виконувати завдання без дозволу вчителя.

3. Вимоги безпеки під час роботи