Плетіння починаємо з денця, в нашому випадку це буде блюдце. Для цього потрібно викласти трубочки хрест-навхрест як показано на фото. Це буде основа блюдця, а ці трубочки ми будемо називати стійками. Щоб трубочки НЕ роз'їжджалися, підклеюємо їх клеєм ПВА.
















