• Всеосвіта
  • Бібліотека
  • Інформатика
  • Інклюзивна освіта. Інформатика 3 клас Урок №2. Тема: Способи подання повідомлень (текстовий, графічний, звуковий, відео, умовні жести та сигнали, комбіновані).

Інклюзивна освіта. Інформатика 3 клас Урок №2. Тема: Способи подання повідомлень (текстовий, графічний, звуковий, відео, умовні жести та сигнали, комбіновані).

Опис документу:
Інклюзивна освіта. Інформатика 3 клас Урок №2. Тема: Способи подання повідомлень (текстовий, графічний, звуковий, відео, умовні жести та сигнали, комбіновані).

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Урок №2. Тема: Способи подання повідомлень (текстовий, графічний, звуковий, відео, умовні жести та сигнали, комбіновані).

Цілі:

1. Навчити розрізняти повідомлення за способами подання

2. Розвиток зорового і слухового сприйняття і пам'яті.

3. Дослідження уваги.

Завдання:

1. Розвивальні:

-розвиток уявлень про складові комп’ютера;

-закріплення уявлень про елементарні геометричні фігури.

2. Виховні:

-виховувати інтерес до навчального предмету «Інформатика»;

-розвиток вміння слухати дорослого.

3. Корекційні:

-розвиток понятійного апарату;

-формування логічного мислення;

-розвиток зорово-просторова орієнтування;

-розвиток дрібної моторики;

-розвиток зв'язного мовлення.

Хід заняття:

1. Привітання.

Педагог вітається.

2. Гра «Привітання

До нас завітали прибульці, як с ними намагаються привітатися місцеві мешканці? (На розвиток зорової пам'яті і уваги). Розглянути картинку повторити способи привітання.

3. Гра «Розтлумач інформацію».

Вчитель допомагає учню усвідомити новий матеріал. Наприклад: його ім’я – це текстове повідомлення, графічне, звукове, жести та сигнали.

4. Фізкульхвилинка.

Мета: формувати вміння наслідувати дії педагога.

5. Гра «Так-ні»

Давайте пограємо в гру, в якій повідомлення передають за допомогою жестів. Я буду називати факти, і якщо вони правдиві, ви будете піднімати великий палець догори, а якщо неправдиві – опускати великий палець вниз.

Спів птаха – це звуковий спосіб передавання інформації.

Розмова глухонімих – це текстовий спосіб.

Сигнал потяга – це графічний спосіб повідомлення.

Рухи регулювальника – це умовні жести та сигнали.

Перегляд мультфільму – це графічний спосіб.

Сигнали світлофора – це умовні знаки та сигнали.

6. Пальчикова гімнастика.

Мета: вчити дитину чергувати вправи на розслаблення пальців.

ПОГЛАДИМО КОШЕНЯТКОяку іграшку)

Тепла шубка у кицюні –

Ніжна ручка у Настуні.

Настя киценьку голубить,

Бо звіряток дуже любить.

7. Прощання.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

До ЗНО з ІСПАНСЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
3
міс.
0
4
дн.
2
3
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!