Від раннього віку дитина повинна знати, що люди бувають різні, тому мати справу можна лише з тим, хто добре їй відомий. Дуже важливо пояснити, що «незнайомець» — це будь-яка людина, яку дитина не знає. Незнайомець може назвати дитину на ім'я, сказавши, що прийшов за нею на прохання матусі або тата. Але на всі пропозиції чужої людини дитина повинна відповідати відмовою та, у разі небезпеки, кричати: «Я вас не знаю!», привертаючи до себе увагу оточуючих.
Важливі поради для батьків у моєму інформаційному буклеті! Щоб не трапилось біди, пам'ятайте!
















