! В а ж л и в о
До ЗНО з БІОЛОГІЇ залишилося:
0
7
міс.
2
0
дн.
2
2
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!

Інформативна газета "Всесвітній день метеорології"

Опис документу:
Тема погоди є найактуальнішою і популярною в середовищі людського спілкування. Від погоди залежить багато що, і наш настрій, і самопочуття, наші плани і, звичайно, їх здійснення. Інформацію можна використати на уроках фізики, природознавста; її зручно розмістити на стенді в кабінеті фізики з метою формування пізнавальної активності учнів.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

23 березня – Всесвітній день метеорології

   

    Тема погоди є найактуальнішою і популярною в середовищі людського спілкування. Від погоди залежить багато що, і наш настрій, і самопочуття, наші плани і, звичайно, їх здійснення. З давніх пір людство цікавиться погодою. Перші свідчення про погоду з'явилися в описі подій, що відносяться до другої половини IX століття. 

     У 1872 році була заснована міжнародна метеорологічна організація (ММО). 11 жовтня 1947 була відкрита для підписання Конвенція, якої утворена Всесвітня метеорологічна організація (ВМО) замість ММО. 2 квітня 1948 Радянський Союз приєднався до Конвенції, а 23 березня 1950 Конвенція набула чинності. Цей день є офіційною датою утворення ВМО, створеної в рамках ООН. Всесвітня метеорологічна організація перед собою ставила дуже багато завдань, це й полегшення всесвітнього співробітництва у створенні мережі станцій, які виробляють метеорологічні спостереження, і сприяння в створенні і підтримці систем швидкого обміну метеорологічною інформацією, і сприяння подальшому застосуванню метеорології в авіації, судноплавстві, при вирішенні водних проблем , в сільському господарстві і в інших сферах діяльності людини та багато інших.
   Всесвітня метеорологічна організація, як спеціалізована міжурядова організація системи ООН, дозволяє підтримувати міждержавне співробітництво в галузі гідрометеорології та оперативної гідрології. що можливо шляхом координації глобальних, регіональних, національних систем спостереження та міжнародного обміну гідрометеорологічними даними.

   За ініціативою Всесвітньої метеорологічної організації, починаючи з 1961 року, світовим співтовариством метеорологічним день 23 березня став відзначатися як Всесвітній метеорологічний день (ВМД) - професійне свято метеорологів всієї планети. Кожен рік ВМО святкує цей день під певним девізом, приділяючи особливу увагу будь-якої конкретної та актуальною на даний момент теми.

  Щорічно для залучення уваги населення, громадськості та урядових органів до гідрометеорології не тільки як до науки, а й як до оперативної служби, що діє в інтересах розвитку галузей національної економіки, під час святкування Всесвітнього метеорологічного дня проводиться всебічне висвітлення в ЗМІ різних аспектів діяльності гідрометслужби.

  • 12.08.2019
  • Природознавство
  • 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас
  • Інші методичні матеріали
  • 42
  • 0
  • 0
  • Стежити

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Організація ефективної діяльності соціального педагога в закладі освіти»
Мельничук Вікторія Олексіївна
30 годин
590 грн
590 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації (лист МОН № 4/2181-19 від 30.09.2019 р.).

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись