До ЗНО з ХІМІЇ залишилося:
0
6
міс.
2
4
дн.
1
8
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!

Інформація для батьків " Нова небезпечна гра підлітків. "

Опис документу:
В Україні поширюється нова небезпечна гра, у якій беруть участь діти від 5 класу. В Україну смертельна гра прийшла із Росії і поширюється в соцмережах VKontakte та Instagramm. Щоб не сталося біди ,батьки повинні бути проінформовані.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Нова небезпечна гра підлітків.

В Україні поширюється нова небезпечна гра, у якій беруть участь діти від 5 класу.

Підлітків заманюють у нову смертельну гру "Біжи або помри".

Так, підлітки вибігають на дорогу та стрибають під колеса. Учасники гри "Біжи або помри" намагаються перебігти дорогу перед самісіньким транспортним засобом. Якщо пощастило - ти переміг.

Не дивно, адже щось вдіяти, навіть дотримуючись усіх правил дорожнього руху, в такій ситуації практично неможливо.

Примарні шанси на подальше життя мають і самі стрибуни. Для пішохода наслідки будуть приблизно такі самі як і падіння десь з 7-8 поверху будинку.

В Україну смертельна гра прийшла із Росії і поширюється в соцмережах VKontakte та Instagramm. До неї заманюють школярів від 5 класу.

Про смертельні ігри школярі дізнаються через спеціальні спільноти, у яких все роблять у формі гри з випробуваннями, що для дітей є цікавим.

Мета випробування полягає в тому, що дитина має якомога щільніше пробігти біля машини, а також зняти це на відео, аби був доказ. Тому часто на тротуарі хтось стоїть, хто знімає учасника гри на камеру. Відео потім можуть продаватися.

Аби водії могли убезпечити себе, їм потрібно дотримуватися правил дорожнього руху, рухатися з невисокою швидкістю повз місця, де школярі навчаються чи розважаються. Якщо стався нещасний випадок і водій встиг загальмувати, потрібно викликати поліцію та знайти батьків дитини, але в жодному випадку не можна проявляти насильство над дитиною, бити її.

Зазначимо, дитина не одразу кидається під колеса. Вона певний час стоїть на узбіччі, обирає авто, налаштовує себе. Крім того, дитину зазвичай хтось знімає. Такі ознаки можуть свідчити про те, що може статися лихо, а тому водієві слід максимально знизити швидкість.

Батькам треба розмовляти з дитиною, розповідати про наслідки небезпечних ігор, непомітно дивитися, що школяр робить в Інтернеті, у яких спільнотах проводить час. Однак забороняти щось дитині не радять, адже тоді може спрацювати зворотна реакція.

  • 21.08.2019
  • Виховна робота
  • 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас
  • Інші методичні матеріали
  • 112
  • 0
  • 17
  • Стежити

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Активізація творчого потенціалу вчителів шляхом використання ігрових форм організації учнів на уроці»
Черниш Олена Степанівна
36 годин
590 грн
590 грн