Індивідуальні завдання для усного рахунку в межах 10.

Опис документу:
Індивідуальні завдання для усного рахунку в межах 10. Інтерес до розв'язування прикладів можна викликати, показавши учням красу і витонченість усних обчислень, використовуючи не зовсім звичайні обчислювальні прийоми, що допомагають деколи значно полегшити процес обчислення.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Індивідуальні картки для усного рахунку в межах 10

Одне з основних завдань навчання математики в початкових класах - формування в учнів обчислювальних навичок, причому навичок міцних, усвідомлених, а навички додавання і віднімання в межах 100 повинні бути доведені до автоматизму. Засвоєння математичних знань залежить як від якості, так і від кількості використовуваних вправ. Кожен вчитель прагне, щоб учні якомога більше виконували різних завдань і вправ на уроці, причому намагаючись виконувати їх письмово, вважаючи, що чим більше виконується письмових завдань, чим краще. Однак шкільна практика показала, що в старших класах учні, які не володіють прийомами усного рахунку, як правило, не справляються з письмовими роботами, часто вже не вкладаючись в часі.

Удосконалення навичок усних обчислень залежить, звичайно, не тільки від методики організації занять, але й значною мірою від того, наскільки самі діти проявляють інтерес до цієї форми роботи. Цей інтерес можна викликати, показавши учням красу і витонченість усних обчислень, використовуючи не зовсім звичайні обчислювальні прийоми, що допомагають деколи значно полегшити процес обчислення.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»