Класний та сучасний варіант взаємодії вчителя та учнів, показу своїх вражень від уроку. Можна використати вкінці уроку чи теми.
Один аркуш-основа, другий аркуш-конвертики, їх потрібно вирізати та приклеїти у відповідні віконечка на основі))
Учні можуть рефлексувати вкинувши папірець чи сердечко, у той конвертик, який описує їхні враження від уроку!
