Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 10:00
онлайн-конференція:
«
«Психологічний супровід учасників освітнього процесу під час війни в Україні: результати ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Просвітницькі програми»
»
Взяти участь Всі події

Ілюстрація "Таблиця множення "БДЖІЛКИ"

zip

НУШ

Для кого: 2 Клас

09.08.2022

499

49

0

Вміст матеріалу:

zip
Назва Таблиця множення.zip
2,2 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Таблиця множення у стилі "Бджілки", файл розроблений, щоб роздрукувати на А3 форматі. Робила для себе. щоб гарно було видно діткам, і стиль був такий, як хочу. Коли ми вчимо таблицю множення, можна обійтися без механічного зазубрювання: можна вивчити таблицю в ігровій формі. Можна, скажімо, зробити картки. На половині карток написати приклади, на другій половині – відповіді, а дитина нехай до прикладів підбирає відповіді. Можна придумати з кожним прикладом віршик. А можна проводити вивчення у формі гри!

Увага! Автор матеріалу забороняє відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом цього матеріалу з сайту «ВСЕОСВІТА» (тексти, фото, відео тощо). Дозволяється лише гіперпосилання на сам матеріал.