Тема: Застосування таблиці множення і ділення на 8. Творчі задачі. Розв¢язування рівнянь.
Мета: повторити таблицю множення і ділення числа 8; удосконалювати вміння дітей застосовувати таблицю множення і ділення числа 8, розв¢язувати рівняння; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
ОК (організація класу)
Слайд 2. Створення позитивного психологічного клімату класу.
Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.
МНД (мотивація навчальної діяльності)
АОЗ (актуалізація опорних знань)
Слайд 4 . Усна лічба.
Гра «Дія Додавання і Віднімання»
У цій класній грі, в яку можна грати в невеликих групах, використовуйте кубики дії та два звичайні кубики. Ви можете самостійно зробити кубик дії зі сторонами, на яких написано такі речі, як:
моргання
плескання
стрибки
повороти
ворушіння пальцями ніг
клацання
попросіть учнів кинути два звичайні кубики та кубик дії. Або попросіть школярів скласти ці два числа або відняти менше число від більшого. Потім вони повинні виконати ту кількість дій, яку вони кинули на кубику дії. Наприклад, якщо учень кидає 2 і 1, і він додає, йому доведеться зробити 3 стрибки, моргання, плескання тощо.
Слайд 5 . Хвилинка каліграфії.
Слайд 6. Обчисли добутки. За потреби поміняй множники місцями.
Слайд 7. Рухлива вправа.
ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Слайд 8. Якими способами можна визначити кількість клітинок на шаховій
дошці?
Слайд 9. Скільки чорних клітинок на шаховій дошці?
Слайд 10. Розв¢яжи задачу.
Слайд 11. Розв’яжи рівняння.
Слайд 12. Гімнастика для очей.
Слайд 13. Прочитай задачі. Розглянь короткі записи. Чим
вони різняться? Розв’яжи задачі.
Слайд 14 - 15. Розв¢язання.
Слайд 16. Фізкультхвилинка.
ЗВ (закріплення вивченого)
Слайд 17. Робота з геометричним матеріалом.
Слайд 18. Прочитайте вирази. Що спільного у виразах
кожного стовпчика? Обчисліть.
Підсумок
Слайд 19. Домашнє завдання.
Рефлексія
Слайд 20.












