По дорозі в парк обговорюйте з малюком все, що побачите. Поговоріть про пори року, про те, які явища природи трапляються влітку, взимку, навесні. Розкажіть, що засмучуватися через погану погоду не варто. Нехай восени йде дощик, зате в парку багато красивого опалого листя. А взимку можна буде кататися на санчатах і грати в сніжки. Весною милуватися цвітінням дерев, квітів…Поміркуйте разом про те, які природні явища прикрашають пори року: наприклад, літо - метелики, квіти, сонечко, осінь - опале листя, зиму - снігові замети, а весну - струмочки, в яких можна пускати кораблики.














