Идаропне мислення філософії ціленаправленого інакомислія - презентація та можливості

Опис документу:
РАЦУПІК - Ресурсний Авторський (Володимира Нагорняка) Центр Українського Первинного Інтелекту "Крила" - перша у світі організація філософії ціленаправленого інакомислія. РАЦУПІК започаткований мною у 1984 році. Неспівпраця з органами єдиномислій, отже і нереєстрація ними, основне правило цієї організації.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

СПРОМОЖНІСТЬ ДАВАТИ НАРОДЖЕННЯ НОВОМУ

Є НАЙСУТТЄВІШОЮ ОЗНАКОЮ

ИДАРОПНОГО МИСЛЕННЯ АВТОРСЬКОЇ

ФІЛОСОФІЇ ЦІЛЕНАПРАВЛЕНОГО ІНАКОМИСЛІЯ.

 1. Філософія ціленаправленого інакомислія як усвідомлене співробітництво прогресивних соціальних різностей у первинно-творчому менталітетному співрозвитку.

Зацікавити один одного найбільше зможемо саме тим, що відрізняє нас на шляху до спільної мети; і це зможе зблизити, зріднити нас.

 1. Формування фундаментів соціальної свідомості сучасного українця через идаропне мислення авторської філософії ціленаправленого інакомислія.

Неоднозначність мінливого людського буття та воістинно грандіозна понятійна інформація, в котру дитина занурюється саме в найперший період свого фізичного зростання (3-5 рр.); і саме на цю понятійну інформацію ця дитина, стверджуючи чи спростовуючи, відповідає все своє подальше життя.

 1. Використання кардинальної відмінності авторського идаропного художнього мислення від узвичаєного мислення.

Идаропне мислення глибше від узвичаєного мислення хоча б уже тим, що первинним в идаропі є думка про фактаж; тоді як в узвичаєному мисленні сам фактаж «реєструє» та формує собою думку.

 1. Виникнення идаропного мислення як історична закономірність нових вимог нового часу.

Коренево-первинна сутність идаропного мислення відносно конкретики фактажу; тобто боротьба не з конкретним проявом негативу, а з негативним явищем, одним із проявів котрого є конкретний фактаж.

 1. РАЦУПІК (Р-есурсний А-вторський (Володимира Нагорняка) Ц-ентр У-країнського П-ервинного І-нтелекту «К-рила» - перша у світі організація ціленаправленого інакомислія.

Основною ознакою РАЦУПІКа є непідлягання під органи єдиномислія, хоч творчість окремо взятих «рацупіківців» ці органи єдиномислія (влади-партії-єпархії) використовували.

 1. Започаткування педагогічними науками України віковічного неодноплощинного менталітетного дитячого мислення для виховання майбутніх поколінь.

Педагогічні науки різко відмежовуються від співпраці з первинно-творчими організаціями, не підтягуються до них, а навпаки: намагаються опустити їх до сірого фону своїх мертвонароджених педагогічних концепцій. Наведу для прикладу свій авторський сайт «Дитинства теплими стежками» - http:/knygaditjam.at.ua/ Багато,навіть дуже багато з цього сайту «підпільно» використовувалося закладами освіти, але про дієву співпрацю мови не було, не є та, цілком зрозуміло, не буде

 1. Чинники формування неодноплощинного українського історично-менталітетного типажу на прикладах творчості Володимира Нагорняка (народних поем «Мамина пісня», «Самосели», повісті «Чумацький шлях», идаропного роману «Вишня на болоті» та інших).

«Та що йому до наших кволих нив

Й заводів дохлих – дивиться з копійки!»

 1. Идаропна журналістика – верховенство незалежної думки над фонновим фактажем.

Вершиною та синтезом идаропних поезії, прози та драматургії є саме идаропна журналістика. Предтечею її небезпідставно вважаю Остапа Вишню.

 1. Идаропний авторський (Володимира Нагорняка) асоціативно-інтелектуальний вивчення, викладання та класифікації поезії педагогічний метод.

 1. Идаропний авторський (Володимира Нагорняка) тестово-рекламно-упереджувальний вивчення, викладання та класифікації сюжетних прози та драматургії педагогічний метод.

 1. Идаропний авторський (Володимира Нагорняка) літературно-художній підхід до написання словників за творчістю поетів.

 1. Теорія створення новітнього підручника з літератури на основі двох авторських педагогічних методів та авторського літературно-художнього підходу до написання оригінальних словників за творчістю письменників.

 1. Теорія створення сітки міжнаціональних міні-театрів на основі українсько-англійської та зворотньої, англійсько-української міні-вистав Володимира Нагорняка «Урок виховання».

 1. Шлях идаропної думки від авторського соціального роману «Вишня на болоті» до написання теорії прибуткової всенародної соціалізації сучасної української торгівлі.

СПРОМОЖНІСТЬ ДАВАТИ НАРОДЖЕННЯ НЕБАЧЕНОМУ НОВОМУ -

Є НАЙГОЛОВНІШОЮ ОЗНАКОЮ ИДАРОПНОГО БАЧЕННЯ АВТОРСЬКОЇ ФІЛОСОФІЇ ЦІЛЕНАПРАВЛЕНОГО ІНАКОМИСЛІЯ.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Інтегрований курс «Мистецтво»: теоретико-прикладний аспект»
Просіна Ольга Володимирівна
36 годин
590 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.