"Червону руту" та "Водограй" Володимира Івасюка співають далеко за межами нашої малої Батьківщини. Того далекого дня 4 березня 1949 року родина Михайла та Софії Івасюків не могли й подумати, що маленький Володя стане основоположником української естрадної музики. Пісні В. Івасюка пройшли перевірку часом. Вони достукуються до найглибших закутків душі, пробуджують в нас радість, добро і світло. Й поки лунатимуть «Червона рута», «Водограй», «Я піду в далекі гори» житиме й пам'ять про нього.
Вміст матеріалу:
Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може
відрізнятися від вигляду завантаженого документа.