Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Електронний розклад від Всеосвіти – інноваційний інструмент організації освітнього процесу
»
Взяти участь Всі події

Гра-вікторина «Ерудит спадщини рідної землі»

pptx

Історія України

Для кого: 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, 12 Клас, Дорослі

22.06.2022

29

3

0

Вміст матеріалу:

+Показати ще (20)

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Гра-вікторина«Ерудит спадщини рідної землі» містить різноманітні ігрові форми та предназначена для використання на позакласних заходах як очного фарактеру, так і дистанційного.

І ТУР «БЛІЦ РОЗМИНКА». 10 питань передбачають 10 балів (один бал за одну правильну відповідь) При неправильності відповіді команди можлива варіація.

ГРА ГЛЯДАЧІВ. Створена для відпочинку команд, роботи журі та активізації пізнавальної діяльності здобувачів освіти.

ІІ ТУР «ІСТОРИЧНА ПОСТАТЬ» 2 (два) бали за роботу над ребусом і 1 (один) додатковий бал за коментар постаті. ІІІ ТУР «РОЗПІЗНАЙ ХУДОЖНІЙ ТВІР» 2 (два) за візуалізацію. 1 (один) бал назва картини, 1 (один) бал автор художьнього твору і 1 (один) додатковий бал за коментар.

IV ТУР «ЧИ ЗНАЄМО МИ ГРИВНІ?» 2 (два) за візуалізацію. 1 (один) бал за розпізнання історичної постаті, 1 (один) бал за розпізнання архітектурної споруди і 2 (два) додаткових бали за коментар обох сторін банкноти (можлива варіація до одного балу в залежності від повноти відповіді).

V ТУР «ІСТОРИЧНИЙ ПОШУК» 1 (один) бал за знайдене слово і 3 (три) бали за повний коментар.

ПРИМІТКА

Питання командам що не дали правильної відповіді, раджу повторити глядачам для підвищення їхньої пізнавальної активності.

Увага! Автор матеріалу забороняє відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом цього матеріалу з сайту «ВСЕОСВІТА» (тексти, фото, відео тощо). Дозволяється лише гіперпосилання на сам матеріал.