Пропоную гру у презентації "Правда чи дія про рідну Україну" підійде для очно та дистанційного користування.
Умови: Пропонуємо вам поділити клас на дві команди. Нехай кожна вигадає собі назву і обере капітана. Далі команди по черзі задають питання суперникам «Правда чи дія?». Пропонуємо завчасно роздрукувати завдання і розподілити 5 фактів та дій на кожну команду. Далі, відповідно до того, що обрала команда, суперники ставлять питання, або загадують їм дію. За виконання всі можуть отримати бали. Правда оцінюється в 4 бали, дія в 5.
Якщо ви хочете провести гру дистанційно, то це можна зробити на платформі Zoom. Ви можете поділити на команди (наприклад хлопці\дівчата) та у ролі ведучого самостійно задавати учасникам питання та дії. Транслюючи при цьому екран з презентацією. (Слайди можна переміщати у зручному для вас порядку). УДАЧІ!





