Гра - мандрівка для учнів 7 класу.
1. Можна розділити дітей на пару команд по декілька учнів, або роздрукувати декілька полів і питань, тоді буде теж декілька команд, але вже по одному учневі.(має тоді бути і декілька ведучих)
2. Карточки зворотною стороною складаєте біля учнів. Мають бути фішки(ґудзики можна використати) і кубик.
3. Перший учень кидає кубик і ходить, бере будь яку карточку і читає питання, якщо відповідь вірна , він залишається на тій цифрі на яку прийшов, якщо відповідь не вірна, вертається звідки кидав кубик.












