Я давав у 5 класі, але може підійти і для старших класів. Молодшим краще з навчальними іграми (ми, наприклад, змоделювали радянський колгосп, щоб вони зрозуміли, як контролювали населення), бо багато нових термінів.
Англомовну версію презентації можна знайти тут:
https://vseosvita.ua/library/holodomor-the-great-famine-of-1932-1933-986337.html








































