Матеріал презентації розповідає про «Годину Землі» — наймасштабнішу світову екологічну ініціативу, започатковану Всесвітнім фондом дикої природи (WWF) у 2007 році. Джерела пояснюють, що символічне вимкнення світла в останню суботу березня має на меті привернути увагу до кліматичних змін, надмірного споживання ресурсів та стрімкого руйнування екосистем. Окрім історії виникнення акції в Сіднеї, матеріал містить тривожні дані про глобальне потепління, танення льодовиків та критичне забруднення планети пластиком і токсинами. Логотип «60+» закликає учасників не обмежуватися однією годиною, а впроваджувати екологічні звички у повсякденне життя. Україна долучилася до цього руху у 2009 році, підтримуючи ідею свідомого споживання та збереження біорізноманіття. На завершення автори пропонують конкретні поради щодо енергоефективності, економії води та зменшення кількості відходів задля спільного майбутнього.