В цій годині спілкування йде мова про те,що сьогодення змушує всіх нас берегти навколишнє середовище, примножувати зелені насадження і після нашої Перемоги вся наша Планета, обов’язково, розквітне! Так, природа дає все необхідне для життя людини: їжу, воду, повітря. Вона є джерелом натхнення для художників, письменників, композиторів. Недарма природу називають ненькою. Всі ми – діти природи, та не всі однаково добрі до неї. Природа потребує постійної уваги, турботи, охорони. Ми повинні берегти природу, охороняти та зберігати її багатства.














