До ЗНО з ІСТОРІЇ УКРАЇНИ залишилося:
0
5
міс.
2
8
дн.
0
9
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!

Хмара слів "Система органів державної влади" / Громадянська освіта, 10 клас

Опис документу:
Хмару слів "Система органів державної влади" вчитель може використати для візуалізації навчального матеріалу з теми «Права і свободи людини та відповідальність держави за їх дотримання, гарантування та захист»

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

ГРОМАДЯНСЬКА ОСВІТА

Система органів державної влади

Хмара слів для візуалізації навчального матеріалу з теми «Права і свободи людини та відповідальність держави за їх дотримання, гарантування та захист»

Згідно з Конституцією України, держава виступає гарантом дотримання прав і свобод людини й громадянина. Реалізація цього відбувається через систему органів державної влади, до яких належать:

• Верховна Рада України;

• Президент України;

• Конституційний Суд України;

• органи виконавчої влади;

• правоохоронні органи;

• політичні партії та громадські організації;

• міжнародні правові організації.

Крім цього, у межах держави існують гарантії, які надає держава своєму населенню. Серед них розрізняють соціально-економічні гарантії, які передбачають наявність соціальної стабільності, матеріальної основи для належного життя людини; політичні гарантії, завданням яких є забезпечення стабільних політичних структур та належного рівня політичної культури в соціумі; юридичні гарантії, які охоплюють усі правові засоби, що забезпечують реалізацію прав, свобод та обов’язків людини і громадянина.

У випадку, якщо держава не виконує своїх зобов’язань із гарантування й дотримання прав і свобод людини й громадянина, її громадяни, а також інші постраждалі особи можуть звернутися до відповідних судових установ із позовом проти держави, а також

до правозахисних організацій — національних або міжнародних.

Матеріал підручника:

Гісем О. О. Громадянська освіта (інтегрований курс, рівень стандарту) : підруч. для 10 кл. закл. загал. серед. освіти / О. О. Гісем, О. О. Мартинюк. — Харків : Вид-во «Ранок», 2018. — 192с., іл.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«ZOO-психологія: як навчитися розуміти тварин»
Левченко Вікторія Володимирівна
36 годин
590 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.