Харчування дітей в НВК « ДНЗ – ЗОШ Iст.»

Опис документу:
Самий великий і цінніший скарб для кожного з нас – це наші діти. Але для того щоб воно повноцінно розвивалися потрібна здорова, калорійна їжа. Адміністрація закладу, працівники харчоблоку, медична сестра намагаються зробити харчування дітей різноманітним. Харчування в закладі поставлено на належному рівні.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Харчування дітей .

Самий великий і цінніший скарб для кожного з нас – це наші діти. Але для того щоб воно повноцінно розвивалися потрібна здорова, калорійна їжа. Адміністрація закладу, працівники харчоблоку, медична сестра намагаються зробити харчування дітей різноманітним. Харчування в закладі поставлено на належному рівні.

Продукти закуповуються згідно заявок та сертифікатів якості. За це відповідає комірник та медична сестра. Добові проби зберігаються в холодильнику до слідуючого приготування їжі. Картотека страв відповідає вимогам дитячого харчування. Питний режим в дошкільних групах не порушується. В кожній групі та 1-му класі наявні прибори для кип’яченої води. Помічники вихователів наповнюють чайники питною водою кожний день по необхідності. Учні 2-4 класів користуються фонтанчиком. Меню пишеться акуратно, прораховуються вихід продукції на одну дитину, ціна. Розкладка продуктів відповідає технологічним картам страв. Медичний працівник складає меню на першу молодшу групу, друге на дошкільні групи, та 1-й клас.,третє на початкові класи. Також складається меню на дитину яка має дієтичний стіл № 5. Меню кожного дня затверджується директором. Їжу діти отримують відповідно графіку видачі, затвердженому директором закладу. Їжа видається відповідно норм, визначених на одну дитину по кількості наявних дітей в групі на даний день. Харчування організовано для дітей які відвідають дошкільні групи , 1-й клас Всі учні 2-4 класів забезпечені безкоштовним сніданком. Якщо діти відвідують ГПД то за бажанням батьків, крім обіду, для дітей організовано полуденок. Медична сестра веде відповідну документацію, щодо харчування та роботи харчоблоку. Слідкує за нормами та якістю їжі. Ведеться журнал громадського контролю. Харчоблок забезпечений миючими за дезинфикуючими засобами, проточною гарячою водою. Посудом, електроплитами, ж арочною шафою, холодильниками,вагою, розділ очними столами, відповідним приладдям необхідним для роботи, персонал має спецодяг, який змінюється, під час підготовки закладу до навчального року на харчоблоці і в їдальні проведено ремонт.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!