ХАРАКТЕРИСТИКА вчителя математики

Опис документу:
ХАРАКТЕРИСТИКА вчителя математики на присвоєння І кваліфікаційної категорії

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

ХАРАКТЕРИСТИКА

вчителя математики КЗ "Мелітопольської загальноосвітньої

санаторної школи - інтернату, І - ІІІ ступенів" ЗОР

Кишко Сніжани Олексіївни

Сніжана Олексіївна, в 2005 році отримала вищу освіту, у Запорізькому національному університеті. Вчилася на математичному факультеті за фахом математик, здобула кваліфікацію магістра математики. Пропрацювала 7 років у Яснівській ЗОШ Мелітопольського району. У санаторній школі - інтернат працює з 2007 року.

Сніжана Олексіївна - талановитий педагог, творча особа, здатна залучити учнів в активний пізнавальний процес. Вільно орієнтується в методичній і науковій літературі, в сучасних психолого-педагогічних концепціях навчання. Її уроки особистісно – орієнтовані, цікаві, відрізняються чіткою організацією учбового процесу, глибоким науковим змістом, високою методичною майстерністю, практичною спрямованістю.

На своїх уроках уміло використовує диференційований і індивідуальний підхід до учнів, використовує в основному традиційні форми навчання, що поєднуються з розвиваючою методикою, з ігровими моментами. Кожен урок має ясну цільову спрямованість, використовується оптимальне поєднання методів, форм організації і засобів навчання. Учитель шукає шляхи активізації діяльності учнів, розвиваючи їх ініціативу. Учителем проводяться на високому організаційному і емоційному рівні, в захоплюючій і цікавій формі різні нестандартні інтегровані уроки.

Говорячи про педагогічний досвід і творчий портрет, особливо хочеться підкреслити її доброзичливість, тактовність, чуйність, справедливість і уважне відношення до учнів. Не лише як педагога, але і як психолога, вона знайома з інтересами учнів, направляє ці інтереси, виходячи за рамки свого предмета, одночасно будучи вимогливим учителем.

З року в рік вчителька удосконалює свою педагогічну майстерність, постійно стежить за новинками педагогічної технології, застосовуючи їх на своїх уроках. Працює по темі самоосвіти "Формування ключових компетентностей на уроках математики". Постійно шукає нові шляхи в методах навчання і виховання дітей, підвищує рівень своєї педагогічної діяльності на курсах підвищення кваліфікації. За останні роки пройшла наступні курси по вдосконаленню своєї кваліфікації при КЗ «Запорізькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти» ЗОР:

  • березень 2014 року курси вчителів математики основної та старшої школи.

  • березень 2015 року тренінг «використання ВЕБ 2.0 технологій» за програмою Intel® «Навчання для майбутнього»

Веде свій блог, постійно оновлює на сайті сторінку шкільного методичного обєднання «Вчителів природничо–математичного циклу», працює з учнями на Інтернет платформі Яклас, де школа посідає перше місце в топі шкіл України.

Учитель регулярно проводить відкриті уроки, виступає перед колегами з повідомленнями про свій досвід роботи. ЇЇ учні приймають участь у конкурсах таких як: «Кенгуру», «Мультитест», а також у шкільних та районних предметних олімпіадах де займають призові місця.

Керівник МО ________________________________А. В. Зуєва

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!