Характеристика учня , який вибуває зі школи

Опис документу:
Характеристика на учня, що вибуває зі школи. За роки навчання зарекомендував себе як дисциплінований учень. Володіє навчальним матеріалом на середньому рівні навчальних досягнень. Хлопець має достатній навчальний потенціал, але не в повній мірі його реалізовує. Має гарну пам'ять. Виявляє конкретне мислення . Має добрий загальний фізичний розвиток..

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Характеристика

_____________________________________________________

________ року народження,

учня ___________ класу ____________________________________________________________________________________________________________________

____________________________________ навчався у школі з п’ятого класу. За роки навчання зарекомендував себе як дисциплінований учень. Володіє навчальним матеріалом на середньому рівні навчальних досягнень. Хлопець має достатній навчальний потенціал, але не в повній мірі його реалізовує. Має гарну пам'ять. Виявляє конкретне мислення . Має добрий загальний фізичний розвиток..

Проявляє інтерес до технічних дисциплін. На уроках уважний, але не завжди активний. Увага стійка, якщо діяльність для учня цікава.

Найбільший інтерес проявляв до уроків інформатики та фізичної культури, з яких має високий рівень навчальних досягнень.

Характеризується як енергійна дитина, яка дотримується загальних правил для учнів. Комунікабельний та активний. Прагне до самостійності. Має власну думку. З повагою ставиться до товаришів і старших себе. Рівний у відносинах з усіма. Користується авторитетом серед однокласників. Любить своїх рідних.

Брав активну участь у громадському житті школи та класу, шкільних та районних спортивних змаганнях, був учасником у районному етапі військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура», у роботі учнівського самоврядування, культмасових заходах школи та села. Був активним учасником інтернет-конкурсах на освітній платформі «На Урок» «Безпечний Інтернет» ( Диплом ІІ ступеню), предметної олімпіади з хімії (сертифікат учасника) з географії(сертифікат учасника) ; неодноразово був учасником та призером Всеукраїнських інтелектуальних конкурсів Олімпус. Добре грає у футбол та інші спортивні ігри, проявляє кмітливість. Виявляє інтерес до технічних справ.

Батьки приділяють належну увагу вихованню сина. Цікавляться його навчанням та поведінкою, відвідували класні та загальношкільні батьківські збори.

Директор школи:

Класний керівник:

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»