Характеристика учениці музичної школи по класу спеціального фортепіано

Опис документу:
Характеристика написана викладачем для учня початківця.Характеристика може використовуватись тільки, як зразок і не може копіюватись повністю. Про природні музичні здібності треба вказати тільки в 1 та випускному класі.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Характеристика учня за 20_/20_навчальний рік

Учениця має середні музичні і піаністичні здібності. Потребує розвитку почуття ритму,музична,слухова,зорова пам’ять. Ігровий апарат непоганий,вільний,добре організований,але є ще деякі проблеми з координацією. Учениця дуже непосидюча,їй важко зосередитись та всидіти на місці,вона потребує постійної варіативності методів та форм уроку. На уроках учениця намагалась бути старанною,уважною,ініціативною та свідомо реагувати на вказівки викладача. Вдома поступово учениця навчилась працювати самостійно та виконувати домашні завдання досить якісно. Має гарний батьківський контроль. Музикою дуже зацікавлена. За рік набула певних піаністичних навичок,розвинулась в технічному та інтелектуальному напрямку. На сцені тримається доволі впевнено,на академічному концерті показала хороший результат. План виконала в повному обсязі. В наступному році треба приділити більше уваги розвитку координації,звукоутворенню в кантиленних творах,формуванню образного мислення та більш свідомого відношення до метро-ритму.
Висновки комісії ___переведена в 2 клас
викладач _____________________

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»