Характеристика на студентку, яка проходила педагогічну практику у школі

Опис документу:
Характеристика студентки -практикантки 4 –го курсу групи ББ-14-1з Центра заочної та вечірньої форми навчання Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара спеціальність:«Біологія 6.040102 Біленко Світлани Анатоліївни

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Характеристика

студентки -практикантки 4 –го курсу

групи ББ-14-1з

Центра заочної та вечірньої форми навчання

Дніпропетровського

національного університету

імені Олеся Гончара

спеціальність:«Біологія 6.040102

Біленко Світлани Анатоліївни

Біленко Світлана Анатоліївна проходила педагогічну практику в Новофедорівській ЗОШ І-ІІ ст. з 12 лютого по 10 березня 2018 року.

Насамперед вона познайомилася з кожним учнем 6 – го класу, склала коротку характеристику кожного учня, побувала на уроках і виховних заходах, які провів класний керівник. Під час проходження педагогічної практики Світланою Анатоліївною була виконана значна за обсягом навчальна, виховна і позакласна робота, яка проводилась згідно індивідуального плану.

До уроків Світлана Анатоліївна готувалася відповідально та старанно, всі питання, які виникали у підготовці уроків погоджувала з вчителем біології.

За час проходження практики провела 32 уроки біології в 6,7, 8,9класах, з них 4 залікових.

До уроків студентка ретельно готувалася, підходила творчо і кожен новий урок не був схожий на попередній.

На уроках вела себе впевнено, добре знала зміст матеріалу, намагалася втягнути в освітній процес усіх учнів класу. Студентка з першого уроку розташувала до себе учнів . Навіть самі малоактивні діти з великим інтересом працювали на уроці, так як завдання відповідали їх рівнем знань з предмета.

Новий матеріал викладала доступно, з участю дітей, підводячи їх до самостійного висновку. Під час уроків нагадувала про дисципліну. Також не забувала проводити хвилинки відпочинку. Уміло керувала роботою учнів на уроці, доступно пояснювала, повторювали і закріплювали вивчене. Під час проведення уроків сміливо застосовувала інтерактивні методи навчання з використанням інноваційних технологій. Всі етапи уроку були методично дотримані і підібрано влучні прийоми навчання. Студентка широко використовувала різну наочність на уроках, ТЗН і це викликало великий інтерес та активність дітей на уроці.

На уроках біології було поєднання колективної, самостійної, індивідуальної форм роботи. Вчила учнів працювати з текстом: виділяти головне, порівнювати, відповідати на запитання.

Проводила ігри, розваги та виховні бесіди на перервах. Вчила дітей відстоювати власну думку.

Крім того, практиканткою було проведено виховні та позакласні заходи , які були ретельно продумані і організовані. Всі учні класу активно брали участь в них.

Світлана Анатоліївна - старанна, скромна, доброзичлива, активна, вимоглива вчителька. Постійно враховувала інтереси і бажання учнів та втілювала їх в реальність, не відходячи від плану роботи.

Під час проходження педагогічної виробничої практики Світлана Анатоліївна краще ознайомилася із своєю майбутньою професією, дізналася багато нового, цікавого, набула і розширила свій педагогічний досвід і гарно зарекомендувала себе як вчитель, показала відмінні знання з предмету, та педагогічно – психологічні вміння роботи з дітьми.

Затведжено рішенням педагогічної ради

Новофедорівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Казанківської районної ради Миколаївської області

протокол № 3 від 10.03.2018 р.

Рекомендована оцінка практики «100 балів »

Директор школи : І.Л.Малик

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
3
міс.
1
4
дн.
1
5
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!