і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о
Предмети »

Характеристика 4-Б класу

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Характеристика 4-Б класу

У 4-Б класі 25 учнів. Із них 10 дівчаток та 15 хлопчиків. За індивідуальною формою навчання навчається Кипкаєв Артем.

У класі є переселенці, діти з багатодітних родин.

Більшість дітей навчаються на «достатньому» рівні. Важко дається навчальний матеріал Єгорову Артему.

«Знають всі: космічні старти починаються від парти!» - девіз екіпажу «Зоряний». Тому до виконання громадських доручень у класі четвертокласники відносяться добросовісно.

Більшість вихованців рухливі, люблять спортивні змагання, конкурси, рухливі ігри на свіжому повітрі. Частина дітей любить спокійні ігри, колективні читання, слухання музики.

Учні класу відвідують гуртки за інтересами, спортивні секції, художню та музичну школи, що дає змогу розвинути свої таланти (явні та приховані).

Діти люблять як інтелектуальні конкурси (шкільні, регіональні та Всеукраїнські «Колосок», «Кенгуру», «Патріот»), так і спортивні змагання та конкурси («Малі олімпійські ігри», «Козацькі розваги», «Веселі старти»).

Надзвичайно допитливі, ерудовані учні класу зараховані до Шкільного банку обдарованих дітей – Титаренко Назар (художньо-естетична обдарованість) та Голубєв Ілля (інтелектуальна обдарованість).

Опитування учнів показало, що для більшості дітей найулюбленішими виявилися уроки природознавства (тема «Всесвіт»), Я у світі.

Діти люблять приймати участь у виховних акціях, проектах «Дію я, і дієш ти», працювати в групах, вчаться критично мислити.

У співпраці (вчитель-діти-батьки) створюються сприятливі умови для організації виховного процесу в класному колективі та в роботі з батьками на засадах проектної педагогіки: повага до сімейних цінностей, формування цінностей і ставлень особистості до себе і людей, суспільства і держави, природи і здоров'я, праці та мистецтва, згідно «Основним орієнтирам виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів».

Класний керівник: О.В.Жигайло

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Опис документу:
Характеристика випускного класу початкової школи складена для наступності виховної роботи з учнями майбутнім класоводом.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Використання веб-квестів в освітньому процесі»
Левченко Ірина Михайлівна
36 годин
590 грн
295 грн

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти