Гра-казка" Панська карета "

Опис документу:
В одному далекому королівстві жили Король та Королева. Зібралися вони якось в гості до Вербова. Запрягли карету одним сивим та одним гнідим конем. Кучер перевірив чи впорядковані колеса: кучер змастив два лівих колеса і тільки після цього змастив праві колеса

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Казка Карета

Правила гри:

  1. Потрібно 9 учасників, які сидять

(розміщення карети):

4- колеса – праве переднє, праве заднє, ліве переднє і ліве заднє;

1 кучер;

2 коня – сивий та гнідий кінь;

Король;

Королева.

2. Коли Я буду розказувати казку, необхідно уважно слухати її кожному учаснику, адже коли називатимуть його роль (героя), він повинен встати І СІСТИ НА КРІСЛО.

3. Коли звучить слово «карета», встають всі.

4. Якщо Я СКАЖУ «колеса», то встають ВСІ колеса, «коні» – два коня .

5. Учасники, які помиляться (не встануть, коли потрібно або навпаки встануть, але коли не потрібно) віддають фант.

6. Ті, хто сіпається, коли його не називають, теж віддає фант.

Казка

В одному далекому королівстві жили Король та Королева. Зібралися вони якось в гості до

Вербова. Запрягли карету одним сивим та одним гнідим конем. Кучер перевірив чи впорядковані колеса: кучер змастив два лівих колеса і тільки після цього змастив праві колеса.

В цей час Король та Королева готувалися до подорожі.

Королева сіла до карети перша, а за нею й Король. Кучер вдарив коней і колеса швидко покотилися. Першим заскрипіло ліве заднє колесо. Карета продовжувала свій шлях, а ж поки праве переднє колесо не зламалося. Кучер зупинив коней. А Король і Королева, щоб не сумувати пішли в гай за квітами. Кучеру довелося трохи потрудитися біля правого переднього колеса. Але кучер добре знав свою роботу, тому ремонт переднього лівого був зайвий. Коні в цей час пасли зелену травичку на видному місці недалеко від кучера, якийзаймався колесами.

Раптом набігли хмари і почав падати дощ. Король і Королева сіли до карети. Королева потрапила до карети перша, а за нею її улюблений песик.

На галявині кучер ще раз перевірив всі колеса і прив’язав гнідого коня. А сивий кінь кудись щез. Кучер розгубився і був засмучений. Це помітила Королева. Але тут на сивому коні прискакав мокрющий Король. Він сів до карети, а кучер прив’язав сивого коня. Карета рушила.

Дорогою кучер був задоволений тим, що нічого з каретою не сталося. Особливо він був задоволений правим заднім колесом.

Повернувшись до замку Королева сказала: «Король! Мій любий Король! Мій милий Король! Мій коханий Король! Єдиний Король! Я дякую тобі за проведений день!»

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Google-сервіси в роботі вчителя»
Левченко Ірина Михайлівна
16 годин
390 грн
390 грн