Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості адаптації та модифікації освітнього процесу в контексті інклюзивного навчання
»

Гра-головоломка на логіко-математичний розвиток "Кольорові співпадіння"

Дошкілля

Для кого: Дошкільнята (5-6 років)

10.04.2020

794

36

0

Опис документу:
Гра-головоломка "Кольорові співпадіння" складається з ігрового поля та смужок з різнокольоровими кружечками. Дитина має помітити співпадіння і покласти правильну смужку на задану комбінацію кольорів. Матеріали: набір картону, 9 кольорів; акварельний папір формату А4; олівець; трафарет; ножиці; клей; прозорий файл.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Кольорові співпадіння — розвиваємо увагу

Гра-головоломка "Кольорові співпадіння" складається з ігрового поля та смужок з різнокольоровими кружечками. Дитина має помітити співпадіння і покласти правильну смужку на задану комбінацію кольорів.

Матеріали:

набір картону, 9 кольорів;

акварельний папір формату А4;

олівець;

трафарет;

ножиці;

клей;

прозорий файл.


Процес:

На кольоровому картоні обводимо кружечки за допомогою трафарету. Має бути по 8 кружків кожного кольору. Вирізаємо. Потім 36 штук відкладаємо, інші 36 кіл приклеюємо на білу основу по 3 штуки в ряд. Усього отримаємо 6 рядків і 2 стовпчики (див. фото 4).


Далі створюємо ігрові картки. На 12 смужок розміром 10х2 см клеїмо кружечки. На одну смужку йде три кружечки. Зауважте, що послідовність кольорів на смужках співпадає з комбінаціями на ігровому полі.


Пластиковий файл використаємо замість кишеньки для зберігання смужок. Для цього слід просто розрізати файл навпіл і прикріпити до нижньої частини ігрового поля. Тепер ваші дрібні елементи домашньої гри не загубляться.


Ось і все — можна починати вивчення чи повторення кольорів на рідній або іноземній мові. Таке велике поле створене для того, щоб дитина розвивала і тренувала уважність. Для малят підійде простіше і менше поле. Вдалої гри!

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.