Мета години спілкування: сприяти формуванню в учнів вміння розпізнавати різні види насильства; розвивати навички запобігання виникненню насильства в сім’ї, школі, серед однолітків; формувати уміння оцінювати інших з позиції доброзичливості, учити поважати права інших людей, виховувати ввічливість.














