і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
До визначення переможців залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Поспішайте взяти участь в акції «Методичний тиждень».
Головний приз 500грн + безкоштовний вебінар.
Взяти участь

Герберт Уеллс "Чарівна крамниця"

Курс:«Протидія шкільному насильству»
Черниш Олена Степанівна
72 години
3600 грн
1080 грн
Свідоцтво про публікацію матеріала №YE514136
За публікацію цієї методичної розробки Пампушко Наталія Петрівна отримав(ла) свідоцтво №YE514136
Завантажте Ваші авторські методичні розробки на сайт та миттєво отримайте персональне свідоцтво про публікацію від ЗМІ «Всеосвіта»
Опис презентації окремими слайдами:
Слайд № 1

Новела Г. Уеллса «Чарівна крамниця» Підготувала : Пампушко Наталія Петрівна, вчитель зарубіжної літератури Домантівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Золотоніської районної ради Черкаської області

Слайд № 2

Тема. Точка зору дорослого і дитини в новелі Г. Уеллса «Чарівна крамниця». «Дива» та їх сприйняття персонажами. Оповідач твору (батько). Особливості дитячого світу в оповідання, роль елементів фантастики Мета: навчальна: продовжити знайомство учнів із життям і творчістю письменника; зацікавити ними; допомогти глибше зрозуміти ідейно-художній зміст фантастичної новели; розвивальна: розвивати образне, асоціативне та критичне мислення, творчу уяву, навички виразного читання, переказу, аналізу прозових творів, висловлення своїх міркувань з приводу прочитаного; виховна: сприяти формуванню потреби берегти дитячі мрії і враження, оптимістичне сприйняття світу.

Слайд № 3

Герберт Уеллс (1866-1946)

Слайд № 4

21 вересня 1866) Місце народження : Бромлиі, Великобританія Дата смерті: 13 серпня 1946) (79 років) Місце смерті: Лондон, Великобританія Громадянство: Великобританія Діяльність: Письменник Роки творчості: 1895—1946 Жанр: наукова фантастика Дебют: «Машина часу»

Слайд № 5

«Має право називатися справжнім письменником лише той, хто може навчити чого-небудь своїх сучасників, хто краще бачить навколо і більше бачить попереду. Я завжди згоден думати, що я усе-таки такий». Г.Уеелс

Слайд № 6

  Що привернуло увагу Джипа у вітрині     Що купували у чарівній крамниці   Що принесли додому «Яйце є – яйця нема», «Лялька, яка плаче, як жива», «Купи й дивуй друзів», «Монета є – монети нема», «Чарівна пляшка» Чотири скляні кульки, «Купи й дивуй друзів», «Яйце є – яйця нема», «Лялька, яка плаче, як жива», коробку з олов’яними солдатиками У трьох коробках звичайні чудові олов’яні солдатики, в четвертій – «кошеня, маленьке, біле, жваве кошеня, дуже веселе, з чудовим апетитом»

Слайд № 7

Слайд № 8

Джип — звичайний хлопчик, тому що: 1. Побачивши незвичайну вітрину, взяв батька за палець і потяг до неї. 2. У нього очі розбіглися, побачивши таку кількість чарівних речей. 3. У звичайній крамниці він відразу поспішав до прилавку. 4. Джип був дуже схвильований; дивлячись на чари, щиро захоплювався. 5. Радіє олов'яним солдатикам, грається ними.

Слайд № 9

Джип — «славний хлопчик», адже: 1. Успадкував материну_вихованість. 2. Не забував про інших. 3. Довірливо і чемно звертався до продавця. 4. Був стриманим і не набридав благанням.

Слайд № 10

Саме Джип є головним героєм, адже завдяки йому: 1. Крамниця перестала бути міражем. 2. Батько побачив чари, в які давно перестав вірити.

Слайд № 11

Зміна почуттів Батька 1. Байдужість. 2. Здивування. 3. Задоволення. 4. Тривога. 5. Підозра й побоювання. 6. Обурення. 7. Нерозуміння. Сина 1. Цікавість. 2. Подив. 3. Захоплення. 4. Схвильованість. 5. Радість.

Слайд № 12

Інтерактивна вправа «Мікрофон» Продовжте речення . «У цій чарівній крамниці мені найбільше сподобалося те, що…»

Слайд № 13

«У цій чарівній крамниці мені найбільше сподобалося те, що…»

Слайд № 14

Список використаних джерел https://yandex.ua/images/search?p=1&text=уеллс%20Чарівна%20крамниця%20ілюстрації&_=1452276296223 http://www.schoollife.org.ua

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Опис документу:
Презентація до уроку зарубіжної літератури в 7 класі за новелою Г.Уеллса "Чарівна крамниця"
 • Додано
  27.02.2018
 • Розділ
  Зарубіжна література
 • Клас
  7 Клас
 • Тип
  Презентація
 • Переглядів
  1071
 • Коментарів
  0
 • Завантажень
  5
 • Номер матеріала
  YE514136
 • Вподобань
  0
Курс:«Основи фінансової грамотності»
Часнікова Олена Володимирівна
72 години
3600 грн
1080 грн
Свідоцтво про публікацію матеріала №YE514136
За публікацію цієї методичної розробки Пампушко Наталія Петрівна отримав(ла) свідоцтво №YE514136
Завантажте Ваші авторські методичні розробки на сайт та миттєво отримайте персональне свідоцтво про публікацію від ЗМІ «Всеосвіта»
Шкільна міжнародна дистанційна олімпіада «Всеосвiта Осінь – 2018»

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти