і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
Предмети »
  • Всеосвіта
  • Бібліотека
  • Фрагмент уроку математики : “Закріплення вивчених випадків множення і ділення. Творча робота над задачею”

Фрагмент уроку математики : “Закріплення вивчених випадків множення і ділення. Творча робота над задачею”

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Фрагмент уроку з математики :

Закріплення вивчених випадків

множення і ділення. Творча робота

над задачею

(3клас)

Підготувала і провела:

вчитель ІІ категорії

Константінова А.М.

м.Київ

2015р.

Мета: вчити способи обчислення випадків множення і і ділення; розвивати вміння розвязувати задачі за коротким записом, знаходити периметр прямокутника; виховувати зацікавленість до уроку математики.

Хід уроку

І .Організаційний момент.

ІІ.Робота над темою уроку

  1. Усний рахунок.

- Давайте згадаємо, що ми вивчали на минулих уроках. І виконаємо кругові приклади

15 *3 = 45 72 : 9 = 8 9 *4 = 36 8 : 8 = 1 60 : 10 = 6

6 * 12 = 72 45: 5 = 9 1 +14 = 15 360 : 6 = 60 36 * 10 = 360

  1. Каліграфічна хвилинка

- Відкрийте зошити і запишіть каліграфічну хвилинку. Але перш ніж ви запишете, потрібно подумати, як продовжити ряд чисел:

100  150 200 250 … … … 500

  1. Творча робота над задачею.

- Складіть задачу за скороченим записом.

Лінійок – 320

Олівців - ?, на 245 більше, ніж

Гумок - ?, на 300 менше , ніж

1) Складання задачі.

2) Повторення задачі

- Що привезли до магазину?

- Скільки привезли лінійок?

- Скільки олівців?

- Скільки гумок?

- На скільки дій задача?

- Що знайдемо у першій дії?

- Якою дією?

- Що знайдемо у другій дії?

- Яку відповідь запишемо?

3) Розв’язання задачі.

Фізкультхвилинка

Щось стомилась наша спинка

І затерпли пальці.

Встанем, друзі, на хвилинку.

Скачем на скакалці.

Присідаєм і встаємо,

Пальцям працю ми даємо:

В кулачок і з кулачка,

Щоб була рука гнучка.

Трохи шию розімяли

Головою похитали

Пострибали, пострибали,

І за парти посідали

4. Геометричний матеріал

- Які фігури ви бачите?

- Що таке прямокутник? ( Прямокутник – це чотирикутник, у якого всі кути прямі)

- Як знайти периметр прямокутника? (Треба всі сторони додати)

- Знайдіть периметр другого прямокутника.

5. Самостійна робота

1) Обчисли приклади

180 * 3 = 240 * 2 =

2) Розв’яжи задачу

Лялька коштує 420 гривень, а ведмедик у 6 разів дешевше. Скільки заплатили за ведмедика?

ІІІ. Підсумок уроку

- Що робили на уроці?

- Що найбільше сподобалося?

- Що було найлегшим ? Найважчим?

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

  • Додано
    14.08.2018
  • Розділ
    Математика
  • Клас
    3 Клас
  • Тип
    Конспект
  • Переглядів
    80
  • Коментарів
    0
  • Завантажень
    0
  • Номер матеріала
    MP014897
  • Вподобань
    0
Курс:«Протидія шкільному насильству»
Черниш Олена Степанівна
72 години
2700 грн
790 грн

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти

«Методичний
тиждень 2.0»
Головний приз 500грн
Взяти участь