До ЗНО з ХІМІЇ залишилося:
0
6
міс.
0
1
дн.
2
3
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!

Фотовиставка до Дня боротьби з тютюнопалінням "Обміняй цукерку на цигарку"

Опис документу:
В травні провожу низку заходів по профілактиці куріння: конкурси малюнків,виступ медичної сестри,виховну годину і на завершення акцію:"Обміняй цукерку на цигарку" .Метод переконування і обгрунтування спрацьовує після спалювання цигарок,на жаль лише для одиниць.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Коли слова зайві.

До Всесвітнього Дня боротьби з тютюнопалінням в державному навчальному закладі готувалися ретельно всі: викладачі, учні, практичний психолог та медична сестра. Всі разом відвідали диспут-гру та конкурс малюнків за єдиною тематикою : «Ви ще палите-тоді ми йдемо до вас». Кращі художники отримали набагато кориснішу річ ніж цигарки-солодощі. Прийшли всі у кінці гри-диспуту висновку-палити-найбезглуздіше! 31 травня завершився наш марафон проти куріння акцією «Обміняй цукерку на цигарку». Ми всі разом наїлися цукерок та отримали задоволення від кількості спалених цигарок! Хочеться, насамкінець відзначити, що учням ми дали змогу самостійно розповідати про шкоду від тютюнопаління, слухачами були ми. Можливо ще хоча би декілька сердець будуть здоровішими, а легені чистішими.

В літо? Тільки з усмішками!

Традиційним стало у державному навчальному закладі «Мелітопольський професійний аграрний ліцей зустрічати літо разом із дітлахами з Центру соціально-психологічної реабілітації дітей сиріт . Бажанням учнів та викладачів ліцею є здивувати та зробити щасливішими хоча би на трішечки наших діточок .Ляльки мотанки та значки бджілки підготували наші дівчатка. А смачним морозивом зустріли літо хлопчики та дівчатка дякуючи небайдужості всіх учнів та викладачів ліцею. Насамкінець ми всі разом закликали до Мелітополя літо і мир на нашу землю!

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Google-сервіси в роботі вчителя»
Левченко Ірина Михайлівна
16 годин
390 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.