Пропуную вашій увазі фотоквест з фізкультури на тему : "Радіємо зимі". Після канікул не рідко діти приходять до школи неохоче... Не всі встигли гарно відпочити, відіспатись, та набратись натхнення до навчання, тому другий семестр намагаюсь збільшити зацікавленість школярів до уроків фізкультури та спортивної-ігрової діяльності за домомогою різноманітних не стандартних форм навчання.
Фотоквест можна скласти на будь яку тему. А задоволення від нього безмежне. Це цікаво, пізнавально, весело та корисно!






















