Шановні колеги! Пропоную Вам ідею для проведення фотоквесту до Міжнародного дня "Дякую" (11 січня). Він підійде для учнів 5-11 класів. Фотоквест містить 6 цікавих та нескладних завдань. Можна проводити і в онлайн-форматі. Сподіваюся, що стане в нагоді)

















