Основними в навчанні фізики повинні стати активні методи, які залучають здобувачів освіти до роботи, зацікавлюють їх, викликають бажання здобувати нові знання й застосовувати їх на практиці. До таких методів навчання можна віднести бесіду, спостереження дослідів, проведення експериментів, лабораторних і практичних робіт, спільне обговорення результатів дослідів, коментоване розв’язування задач, фронтальне розв’язування якісних задач, проведення наукових конференцій, застосування ігрових моментів. Важливо стежити, щоб учні добре засвоїли основні терміни, одиниці вимірювання й загальні закони природи. Активізуючи роботу учнів, ми формуємо активну, самостійну особистість, здатну самореалізуватися в майбутньому.




















