Цю розвагу я створила для того, щоб наші малята не вчили віршів до свята, не співали пісень, слова яких нелегко малюкам запам"ятовуються, а просто грались, раділи теплим осіннім деньочкам, спільним іграм з друзями, своєму нехай зараз не зовсім радісному, але все ж таки Дитинству ! Завжди хочу , щоб моє маленьке творіння, в першу чергу сподобалось діткам !














