Фізкультурна розвага "Дощик, дощик накрапає!"

Фізична культура

Для кого: Дошкільнята (5-6 років)

30.06.2020

1303

88

0

Опис документу:
Конспект фізкультурної розваги призначений для вихователів та інструкторів з фізкультури, що працюють в другій молодшій групі. Актуальний він для проведення навесні, тому всі вправи обіграють відбуваються сезонні зміни в природі. Можлива коригування (заміна) ігор та вправ під наявні умови.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Конспект фізкультурної розваги в молодшій групі

«Дощик, дощик накрапає !»

Мета: виховання у дітей інтересу до занять фізичною культурою.

Завдання:

- Вчити дітей зберігати рівновагу при ходьбі по обмеженій поверхні;

- Сприяти зміцненню зв'язкового - м'язового апарату гомілки і стоп;

- Формувати позитивний настрій на заняття фізичною культурою.

Матеріал: велика тканина блакитного або синього кольору («калюжа»), «дощечки» з великого будівельника, паперовий «комар» на волосіні, прив'язаний до рейки, маска «Хмаринка».

Хід заняття:

Інструктор з фізкультури : Дітки, скажіть яка зараз пора року? (Весна). Правильно, весняне сонечко все більше припікає, нас в зал зазиває. І це ще тому, що часто йде дощик. Гріє сонечко все навколо і ось вже сніг тане. А що буває, коли тане сніг, або йде дощик? Правильно, з'являються маленькі калюжі і великі калюжі. Ой, подивіться, яка велика калюжа розлилася перед нами (в центрі залу «калюжа» - блакитна тканина).

  • Давайте обережно пройдемо навколо калюжі, не вступаючи в неї (ходьба в колоні по одному по колу). Добре. Зупинилися.

Основні рухи.

  1. Діточки, давайте потягнемося вгору, до сонечка протягнемо долоньки. Попросимо швидше розтопити весь сніг (потягування на носочках, руки вгору). Опустимо ручки, а потім потягнемося ще. (5-6 раз)

/Вправа на дихання «Потягнемося до сонечка»/

2. А зараз, давайте покажемо, яка широка калюжа у нас. Розведемо руки широко-широко. Молодці. Сонечко висушить калюжу і вона стане вузенькою-вузенькою, зведемо долоньки разом. (5-6 раз)

3. Дітки, спробуємо заглянути в калюжу. Підійдемо до краю, нахилимося, подивимося. Ой, в калюжі сонечко грає, випрямимся, закриємо очі, нехай відпочинуть від яскравого світла. Ще заглянемо в калюжу (5 разів)

Медитація «Подивимося в калюжку, як в зеркало»

4. А зараз, дітки, ми пограємо в гру «Сонечко та дощик»

-Пройшов дощик, наробив багато калюжок. Присіли, опустили в калюжу вказівний пальчик. Ой, холодна вода. Встали, погріли пальчик в долоньці. Ще раз присіли - великий пальчик опустили в калюжу. Встали, погріли пальчик. Знову сіли, самий маленький пальчик - мізинчик опустимо в калюжу. Встанемо і зігріємо його. А тепер потремо долоньки, зігріємо всі пальчики. Не будемо більше опускати ручки в калюжу, вода дуже холодна, можна настудиться.

Інструктор з фізкультури: Як пригріває сонечко. Давайте з вами перетворимося в сонячні промінчики і спробуємо висушити нашу калюжу своїми теплими долонями (діти разом з вихователем дружно складають або скачують тканина - «калюжу»). Відмінно ми з вами попрацювали, допомогли сонечку, калюжа зникла. На вулиці стало зовсім тепло, і, чуєте писк, найсміливіший комар прилетів до нас. Він хоче з вами пограти. Комар буде літати, а ви його будете ловити

(Ігрова вправа «Спіймай комара» - стрибки).

Інструктор з фізкультури : Діточки, зараз ми з вами пограємо. Ви будете сонячними зайчиками, які світилися в калюжі. А я буду великий дощовою хмарою.

Гра «Сонячні зайчики і хмаринка» (стрибки на місці і біг врозтіч).

Інструктор з фізкультури :Добре ми пограли? Вам сподобалося, діточки ? Кому сподобалося, поплескайте в долоні. Ах, як приємно чути ваші оплески. Ви хочете приходити в зал і грати в різні ігри? Добре, ми прийдемо з вами в зал знову. А тепер підемо гуляти, свіжим повітрям дихати, сонечком личка пригрівати (діти під музику проходять по колу і йдуть із залу)

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.