фізична культура

Опис документу:
календарне планування

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Фізична культура

105 год

I сем. – 46 год

II сем. – 59 год

На тижд. – 3 год

I семестр

Скор

Зміст навчального матеріалу

Дата

Примітка

Тема 1. Теоретико-методичні знання. Ігри для активного відпочинку (8 год.)

Руховий режим молодшого школяра та його вплив на формування правильної постави. Фізичні навантаження та реакція на них серцевих скорочень. Дихання під час виконання фізичних вправ. Правила рухливих ігор та безпеки на уроках фізичної культури і під час самостійних занять фізичними вправами.

Інструктаж з БЖД. Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Рухливі ігри, «Вгадай, чий голос?», «Горішки». Ходьба з вправами для відновлення дихання.

Інструктаж з БЖД.Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Рухливі ігри «Горішки», «Найкраща пара», «Гуси-лебеді». Вправи для розвитку еластичності мязів.

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Рухливі ігри «Повінь», «Сороканіжка», «Пень». Вправи для профілактики плоскостопості.

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Рухливі ігри «Квач», «Влучи в ціль!», «Найкраща пара». Дихальні вправи.

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Рухливі ігри «Команда швидконогих», «Передав – сідай!», «Білі ведмеді». Чергування ходьби та бігу.

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Рухливі ігри «Горішки», «Мисливці і качки», «Влучи в ціль!». Вправи для формування правильної постави.

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Рухлива гра на увагу.

Тема 2. Вправи для оволодіння навичками пересувань.

(8 год)

Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Ходьба по діагоналі, зі зміною частоти кроку. Біг із різних вихідних положень. Чергування ходьби і бігу до 1200 м. Вправи для розвитку еластичності мязів.

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Ходьба по діагоналі, зі зміною частоти кроку. Біг «протиходом», «змійкою». Ходьба з вправами для відновлення дихання.

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Ходьба зі зміною довжини кроку. Човниковий біг 4х9 м. Рухлива гра «Гуси-лебеді». Вправи для розвитку еластичності м’язів.

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Ходьба по підвищеній та обмеженій опорі. Біг із подоланням перешкод. Біг 30 м. Танцювальний крок «припадання». Вправи для профілактики плоскостопості.

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Ходьба по підвищеній та обмеженій опорі. Чергування ходьби та бігу до 1200м. Танцювальний крок «вихилясник». Дихальні вправи.

Інструктаж з БЖД .Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Човниковий біг 4х9 м. Рівномірний біг до 900 м. Контрольний норматив із танцювальних кроків на вибір. Вправи для формування правильної постави.

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Ходьба по підвищеній та обмеженій опорі. Контрольний норматив із човникового бігу 4х9 м. Чергування бігу та ходьби.

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Ходьба по підвищеній та обмеженій опорі. Контрольний норматив із чергування ходьби та бігу до 1100 м. Рухлива гра на увагу. Підсумковий урок з теми.

Тема 3. Стрибкові вправи

(8 год)

Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Біг із різних вихідних положень. Стрибки у довжину з місця. Стрибки зі скакалкою. Рухлива гра «Переправа через річку».

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Біг із різних вихідних положень. Стрибки у довжину з місця. Стрибки зі скакалкою. Стрибки «по купинах». Повільний біг.

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Контрольний норматив зі стрибків у довжину з місця. Стрибки зі скакалкою. Стрибки «у кроці». Ходьба з вправами для відновлення дихання.

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Стрибки у висоту з прямого розбігу. Стрибки зі скакалкою. Рухлива гра «Гречка». Вправи для розвитку еластичності м’язів.

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Біг з різних вихідних положень. Стрибки у висоту з прямого розбігу. Контрольний норматив зі стрибків зі скакалкою. Рухлива гра «Пень».

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Біг із різних вихідних положень. Стрибки у висоту з прямого розбігу. Рухлива гра «Переправа через річку». Вправи для профілактики плоскостопості.

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Стрибки через перешкоди. Повільний біг. Ходьба з вправами для відновлення дихання.

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Стрибки через перешкоди. Рухлива гра «У річку, гоп!». Ходьба з вправами для відновлення дихання. Підсумковий урок з теми.

Тема 4. Вправи для формування культури рухів з елементами гімнастики (24 год)

Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ з предметами. Перешикування. Положення тіла у просторі (сіди). Комплекс вправ для формування правильної постави. Дихальні вправи.

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ з предметами. Положення тіла у просторі (сіди). Комплекс вправ для формування правильної постави. Дихальні вправи.

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ з предметами. Положення тіла у просторі (сіди). Групування. Згинання і розгинання рук в упорі лежачи. Чергування ходьби та бігу.

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ з предметами. Положення тіла у просторі (сіди). Згинання і розгинання рук в упорі лежачи. Вправи для формування правильної постави.

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Положення тіла у просторі (сіди). Нахили тулуба з положення сидячи. Чергування ходьби та бігу.

30

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Положення тіла у просторі (упори). Підтягування у висі лежачи. Рухлива гра на увагу.

31

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Положення тіла у просторі (упори). Підтягування у висі (хлопчики) і у висі лежачи. Вправи для формування правильної постави.

32

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Положення тіла у просторі (упори). Підтягування у висі (хлопчики) і у висі лежачи. Комплекс вправ для формування правильної постави.

33

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ з предметами. Положення тіла у просторі (упори). Згинання та розгинання рук в упорі лежачи. Чергування ходьби та бігу.

34

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Перекид назад в упор стоячи на колінах. Виси та упори. Ходьба з вправами для відновлення дихання.

35

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Перекид назад в упор стоячи на колінах. Положення тіла у просторі (виси та упори). Рухлива гра «Вгадай, чий голос?».

36

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс вправ ранкової гігієнічної гімнастики з предметами. Перекид назад в упор присівши. Положення тіла у просторі (виси та упори). Вправи для розвитку еластичності м’язів.

37

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс вправ ранкової гігієнічної гімнастики з предметами. Перекид назад в упор присівши. Положення тіла у просторі (виси та упори). Вправи для профілактики плоскостопості.

38

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Два перекиди вперед злито. Положення тіла у просторі (виси та упори). Комплекс вправ для профілактики плоскостопості. Дихальні вправи.

39

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Два перекиди вперед злито. Положення тіла у просторі (виси та упори). Чергування ходьби та бігу.

40

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ для фізкультурної паузи. Два перекиди вперед злито. Положення тіла у просторі (виси та упори). Чергування ходьби та бігу. Дихальні вправи.

41

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс вправ ранкової гігієнічної гімнастики. «Міст» із положення лежачи. Положення тіла у просторі (виси та упори). Вправи для формування правильної постави.

42

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ для фізкультурної паузи. «Міст» із положення лежачи. Положення тіла у просторі (виси та упори). Контрольний норматив із виконання комплексу фізкультурної паузи. Рухлива гра на увагу.

43

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ для фізкультурної паузи. «Міст» із положення лежачи. Контрольний норматив із підтягування у висі лежачи. Повільний біг.

44

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. «Міст» із положення лежачи. Контрольний норматив із піднімання тулуба із положення лежачи протягом 30 с. Рухлива гра «Повінь». Ходьба з вправами для відновлення дихання.

45

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Перекид боком. Контрольний норматив зі згинання та розгинання рук в упорі лежачи. Рухлива гра «Запорожець на Січі». Вправи для розвитку еластичності мязів.

46

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Перекид боком. Контрольний норматив із нахилів тулуба з положення сидячи. Рухлива гра «Білі ведмеді». Вправи для профілактики плоскостопості.

II семестр

47

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ з предметами. Контрольний норматив із акробатичних елементів. Рухлива гра «Вгадай, чий голос?». Дихальні вправи.

48

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Рухлива гра «Вгадай, чий голос?». Дихальні вправи. Підсумковий урок з теми.

Тема 5. Вправи для оволодіння наичками пересувань

(9 год)

49

Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Приставний крок. Лазіння по гімнастичній лаві. Пересування із зупинками за зоровим і слуховим сигналами. Вправи для розвитку еластичності мязів.

50

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Приставний крок. Лазіння по гімнастичній лаві. Човниковий біг 4х9 м. Вправи для профілактики плоскостопості.

51

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Лазіння по гімнастичній стінці. Біг зі зміною швидкості та напрямку за звуковим сигналом. Дихальні вправи.

52

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Елементи українських народних танців. Перелізання через перешкоду. Чергування ходьби та бігу. Рухлива гра «Білі ведмеді».

53

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ для ранкової гімнастики. Елементи українських народних танців. Перелізання через перешкоду. Вправи для профілактики плоскостопості.

54

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Елементи українських народних танців. Підлізання під перешкодою. Вправи для формування правильної постави.

55

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ для ранкової гімнастики. Елементи українських народних танців. Лазіння по канату. Вправи для формування правильної постави.

56

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Елементи українських народних танців. Контрольний норматив із лазіння та перелізання. Рухлива гра «Гуси-лебеді».

57

Інструктаж з БЖД .Бесіда «Техніка безпеки під час занять лижною підготовкою». Організаційні вправи з лижами. Комплекс ЗРВ з лижами. Лижні ходи. Гальмування палицями. Пересування на лижах до 1000 м. Контрольний норматив із пересування на лижах. Підсумковий урок з теми.

Тема 6. Ігри для активного відпочинку

(15 год)

58

Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Рухливі ігри «Клас, струнко!», «Вгадай, чий голос?», «Горішки». Ходьба з вправами для відновлення дихання.

59

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Рухливі ігри «Вгадай, чий голос?», «Горішки». Ходьба з вправами для відновлення дихання.

60

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Рухливі ігри «Гречка», «Найкраща пара», «Зустрічна естафета». Вправи для розвитку еластичності м’язів.

61

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Рухливі ігри «Переправа через річку», «Квач», «Мисливці і качки».

62

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Рухливі ігри «Переправа через річку», «Квач», «Мисливці і качки».

63

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Рухливі ігри «Мисливці і качки», «Команда швидконогих», «Грай та не втрачай». Вправи для профілактики плоскостопості.

64

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Рухливі ігри «Пень», «Переправа через річку», «Влучи в ціль!». Дихальні вправи.

65

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Рухливі ігри «Пень», «Переправа через річку», «Влучи в ціль!». Дихальні вправи.

66

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Рухливі ігри «Гуси-лебеді», «Горішки», «Мисливці і качки». Вправи для розвитку еластичності м’язів.

67

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Рухливі ігри «Білі ведмеді», «Повінь». Чергування ходьби та бігу.

68

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Рухливі ігри «Грай та не втрачай», «Наввипередки за мячем». Вправи для формування правильної постави.

69

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Рухливі ігри «Влучи в ціль», «Мисливці і качки», «Запорожець на Січі». Чергування ходьби та бігу.

70

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Рухливі ігри «Влучи в ціль», «Мисливці і качки», «Запорожець на Січі». Чергування ходьби та бігу.

71

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Рухливі ігри «Гречка», «Квач». Чергування ходьби та бігу. Вправи для формування правильної постави.

72

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Рухливі ігри за вибором дітей. Підсумковий урок з теми.

Тема 7. Вправи для опанування навичками володіння м’яча

(16 год)

73

Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Вправи з малим м’ячем. Підкидання м’яча під час ходьби почергово лівою і правою рукою. Кидки м’яча у стіну. Метання малого мяча на дальність. Ходьба з вправами для відновлення дихання.

74

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Вправи з малим м’ячем. Підкидання м’яча під час ходьби почергово лівою і правою рукою. Кидки м’яча у стіну. Метання малого мяча на дальність. Вправи для розвитку еластичності мязів.

75

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ з предметами. Метання малого мяча у вертикальну ціль. Рухлива гра «Мисливці і качки». Вправи для профілактики плоскостопості.

76

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Метання малого мяча у горизонтальну ціль. Рухлива гра «Влучи в ціль!». Чергування ходьби і бігу.

77

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Метання малого мяча у горизонтальну ціль. Рухлива гра «Влучи в ціль!». Вправи для розвитку еластичності мязів.

78

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Контрольний норматив із метання малого мяча у горизонтальну ціль. Рухлива гра «Влучи в ціль!». Чергування ходьби і бігу.

79

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ з предметами. Вправи з великим мячем (елементи баскетболу). Вправи для формування правильної постави.

80

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Вправи з великим мячем (елементи баскетболу). Рухлива гра «Передав – сідай!».

81

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Вправи з великим мячем (елементи баскетболу).Рухлива гра «Найкраща пара». Повільний біг.

82

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ з предметами. Контрольний норматив із передачі мяча двома руками від грудей. Ходьба з вправами для відновлення дихання.

83

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Вправи з великим мячем (елементи футболу). Вправи для розвитку еластичності мязів.

84

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Вправи з великим мячем (елементи футболу). Вправи для профілактики плоскостопості.

85

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Вправи з великим мячем (елементи футболу). Вправи для профілактики плоскостопості.

86

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Вправи з великим мячем (елементи футболу). Вправи для профілактики плоскостопості.

87

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Контрольний норматив: удари мяча у вертикальну ціль. Рухлива гра «Влучи в ціль!». Дихальні вправи. Підсумковий урок з теми.

88

Теоретико-методичні знання.

Основні правила загартування. Правила рухливих ігор та безпеки на уроках фізичної культури і під час самостійних занять фізичними вправами.

Тема 8. Стрибкові вправи

(17 год)

89

Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Біг із різних вихідних положень. Стрибки в довжину з місця. Стрибки зі скакалкою. Вправи для розвитку еластичності м’язів.

90

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Човниковий біг 4х9 м. Стрибки у висоту з прямого розбігу. Стрибки зі скакалкою. Вправи для профілактики плоскостопості.

91

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Стрибки у висоту з прямого розбігу. Біг до 1200 м. Дихальні вправи.

92

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Біг з високого старту. Контрольний норматив зі стрибків у висоту. Рухлива гра «Грай та не втрачай». Чергування ходьби та бігу.

93

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Рухливі ігри «Зустрічна естафета», «У річку, гоп!», «Пень». Чергування ходьби та бігу.

94

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Рухливі ігри «Квач», «Влучи в ціль!», «Найкраща пара». Дихальні вправи.

95

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Рухливі ігри «Гречка», «Квач». Чергування ходьби та бігу. Вправи для формування правильної постави.

96

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ з предметами. Рухливі ігри «Грай та не втрачай», «Наввипередки за м’ячем». Вправи для формування правильної постави.

97

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Рухливі ігри «Влучи в ціль», «Мисливці і качки», «Запорожець на Січі». Чергування ходьби та бігу.

98

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Рухливі ігри «Гречка», «Квач». Чергування ходьби та бігу. Вправи для формування правильної постави.

99

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Контрольний норматив із вміння грати та організувати народні та рухливі ігри. Ходьба з вправами для відновлення дихання.

100

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Рухливі ігри за вибором дітей.. Теоретико-методичні знання. Відродження сучасних Олімпійських ігор. Символи, ритуали і церемонії Олімпійських ігор

101

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьбита бігу. Комплекс ЗРВ. Тестування швидкості, витривалості, гнучкості, сили, спритності та швидкісно-силових якостей. Рухлива гра на увагу.

102

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Тестування швидкості, витривалості, гнучкості, сили, спритності та швидкісно-силових якостей. Рухлива гра на увагу.

103

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ з предметами. Рухливі ігри за вибором дітей.

104

Інструктаж з БЖД Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ з предметами. Рухливі ігри за вибором дітей.

105

Інструктаж з БЖД Підсумковий урок за рік.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Психологічні особливості навчання вчителів у системі формальної і неформальної освіти»
Швень Ярослава Леонідівна
24 години
490 грн
490 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Схожі матеріали