Можна без кінця обурюватися, що завдання НМТ на наголос дурне, слова годі вивчити, бо «ми так не вимовляємо й говорити ніколи не будемо», але тОму, хто ставить собі високу ціль, усе під силу, правда?
Як казав Григорій Сковорода: «Бери вершину – і матимеш середину!»
Пропоную вам, шановні абітурієнти, невеличкий сторітелінг з обов’язковими до ЗНО словами (щоправда не з усіма), а лише з наголосом на перший склад.














