Вже падає перший сніг. Поволі, тихо-тихо опускаються додолу сніжинки-красуні. Доторкнувшись до землі, вони легко зітхають і несподівано тануть, ніби не було їх зовсім.
Дерева заіскрились, гілочки посріблились, виграють самоцвітами.
Маленькі дива природи приносять дітворі багато радості, сміху і забав.
Як хочеться повернутися назад, заглянути у своє дитинство, побігти з усіма, пограти у сніжки. Скільки вже снігу випало за мої роки, скільки розтопилось , а ось памʼять залишається живою.











