Естетичнее оформлення буклету.Волонтерський рух.

Цю сторінку створено користувачем «Всеосвіти», якщо її вміст порушує ваші авторські права, надішліть скаргу у службу підтримки, ми оперативно відреагуємо.

This page was created by the website user. If its content violates your copyright, you can submit a takedown request to our support team, and we will respond promptly.

Поскаржитися / Report
Опис документу:
З метою розвитку молодіжного волонтерського руху, утвердження та пропаганди здорового способу життя серед дітей та молоді- участь у благодійній акції...По Україні було закуплено та передано дітям 783 слухових апарати та медичне обладнання для діагностики та відновлення слуху хворих дітей...

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Шановна (ий) КОЛЕГА !

Відповідно до листа Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця»

від 18.01. 2018 року № 0001/03 «Про проведення обласного етапу ХIII Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» з метою розвитку молодіжного волонтерського руху, утвердження та пропаганди здорового способу життя серед дітей та молоді, збору коштів для придбання медичного обладнання, впровадження програми діагностики, лікування та реабілітації дітей з вадами слуху та наказом начальника відділу освіти виконкому Біловодської селищної ради від 26.03.2018 № 103 Про проведення районного етапу ІХ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» допомоги дітям з вадами слуху для належної організації роботи надаємо інформаційну довідку про механізм та порядок проведення Акції у навчальних закладах .

Основна інформація

Термін проведення Акції: З 2 квітня ПО 20квітня 2018 року.

В НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ БІЛОВОДСЬКОГО РАЙОНУ З 10 КВІТНЯ ПО 21 КВІТНЯ

Фінал Акції: 9-11 – СЕРПНЯ 2018 року.

Тематика Акції: збір коштів на закупівлю медичного обладнання дітям з вадами слуху

Діти обслуговуватимуться на означеному медичному обладнанні безкоштовно.

Акція проводиться в загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та вищих навчальних закладах у вищезазначений термін. Під час Акції збір коштів відбувається також на вулицях сіл, селищ, міст області.

Акція проходить за пiдтримки:

 • Верховна Рада України

 • Обласнi державнi адмiнiстрацii України

 • Міністерство охорони здоров’я України

 • Міністерство соціальної політики України

 • Міністерство освiти i науки України

 • Міністерство культури України

 • Міністерство молоді та спорту України

 • Міськими радами

Організатори в області: Луганська обласна державна адміністрація, молодіжна громадська організація «Союз студентів Луганщини», Департамент освіти і науки облдержадміністрації, управління молоді та спорту облдержадміністрації, Луганський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Луганський обласний центр «Спорт для всіх», райдержадміністрації, виконкоми міських рад.

Історична довідка: за 8 років роботи Фонду волонтерами Акції було зібрано 20 518 560, 63 грн., у тому числі у 2013 році було зібрано 4 347 176, 89 грн., з них 265 164, 04 грн. – у Луганській області. По Україні було закуплено та передано дітям 783 слухових апарати та медичне обладнання для діагностики та відновлення слуху хворих дітей, у тому числі на цю суму було придбано аудіологічне діагностичне обладнання фірми «Interacoustics» (Данія) – аудіометр для об’єктивного дослідження слуху Eclipse з модулями ЕР15 та DPOAE20 – в Центр реабілітації дітей з порушеннями слуху та мови Луганської обласної дитячої клінічної лікарні, а також 23 слухових апарати фірми «Unitron» (Канада) марок «Quantum» і «Max».

Механізм проведення Акції у загальноосвітніх, позашкільних, навчальних закладах

 1. Визначається відповідальна особа за проведення Акції у навчальному закладі - ( педагог - організатор).

 2. Відповідальній особі у кожному навчальному закладі, яка бере участь у Акції, необхідно зателефонувати відповідному координатору Акції, зареєструватися у Єдиній базі реєстру волонтерів Акції та отримати індивідуальний номер учасника Акції ( до 10 квітня 2018 року надати належну інформацію, заявку про участь у акції в електронному та печатному вигляді – методисту з дитячих організацій - Запорізькій Н.М. )

 3. Відповідальній особі ( педагогу - організатору) необхідно провести бесіди – інструктажі з волонтерами, які будуть задіяні у зборі коштів. Для командирів – волонтерів підготувати ІДЕНТИФІКАТОРИ (роздрукувати)( їх фотокартки , написати на ідентифікатори номери, населений пункт, область ). На зворотній стороні ідентифікатора вивчити «ШПАРГАЛКУ ДЛЯ ВОЛОНТЕРА»!!!

 4. Разом із волонтерами підготувати скриньки для збору коштів із символікою акції, наклейок - сердечок та поліграфічної продукції (афіші тощо) для свого навчального закладу.

 5. Збір коштів відбувається у навчальному закладі. Можливе проведення різноманітних масових заходів – концертів, аукціонів, виставок, змагань, благодійних ярмарок тощо, які би робили позитивний імідж Акції. Необхідно робити фотозвіти з перебігу проведення Акції!

 6. Кожен командир - волонтер Акції матиме на собі бедж - ідентифікатор, захищений печаткою навчального закладу або організації-координатора Акції по області; індивідуальний номер ідентифікатора буде співпадати з таким на скриньці для збору коштів, до якої від перехожих збиратиме гроші даний волонтер. Волонтери матимуть також наклейки - сердечки, які наклеюватимуть усім, хто кидатиме гроші до скриньки, що сприятиме кращій візуалізації кількості небайдужих людей та створюватиме відповідну святкову атмосферу і довіру.

7.Підрахунок зібраних коштів по навчальному закладу відбувається ПРОЗОРО!!! Організовується тимчасова комісія з підрахунку зібраних коштів у складі: директора навчального закладу чи заступника директора з виховної частини, педагога – організатора, іншого вчителя чи батьків, волонтерів (всього 5 ). Далі складається ПРОТОКОЛ із підрахунку зібраних коштів, вскривши скриньки волонтерів, записати наявність зібраної суми на порти кожної скриньки. Командири – волонтери ставлять свій підпис у протоколі на протри свого прізвища. Члени комісії записують загальну суму зібраних коштів і ставлять свої підписи. На протоколі – печатка навчального закладу.

 1. Проведення Акції у навчальних закладах, має закінчитися 20 квітня 2018 року.

 2. Всі кошти мають бути перераховані на єдиний рахунок Акції через відділення Ощадбанку не пізніше 20 квітня 2018 року.

(При перерахунку коштів касиру в банку назвіть навчальний заклад та своє прізвище!!!)

Банківські реквізити: р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ «Кредобанк», МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227 Наменування платежу: «Благодіний внесок для ЛУГАНСЬКОЇ області». Отримувач: Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до Серця».

 1. З метою якісного контролю та звітності щодо зібраних коштів у рамках Акції, кожній відповідальній особі по навчальному закладу,необхідно відіслати платівку чи квитанцію з мокрою печаткою ( собі залишити копію), отриманої в банку, координатору.

 2. Кращі активісти Акції отримують подяки від організаторів.

Фінал акції відбудеться 9 – 11 серпня 2018 року у всіх районах і містах України, під час якого численні волонтери збиратимуть на вулицях України кошти. До кінця 11 серпня 2018 року всі кошти мають бути перераховані на єдиний рахунок Акції.

 1. Усі зібрані в дні Акції кошти будуть перераховані на єдиний банківський рахунок Акції у ПАТ «Кредобанк» і загальну суму буде оприлюднено у ЗМІ.

 2. Контроль зібраних коштів

 3. Контроль над зібраними коштами здійснюватиметься скликаною Наглядовою Радою, а також відповідними органами державної влади. Певний контроль також може здійснювати кожен бажаючий. На інтернет-сторінці Фонду (www.sercedoserca.com.ua) буде поданий список найкращих волонтерів Акції по номерах, проти яких будуть вказані відповідні, зібрані ними, суми. Тобто, волонтери та кожен бажаючий матимуть змогу безпосередньо перевірити правильність звіту Фонду. Також буде подана загальна сума і роз’яснення як вона витрачається для закупівлі спеціального медобладнання.

Медичне обладнання – дитячим лікувальним закладам. Закупівля медичного обладнання.

 1. Закупівля медичного обладнання здійснюватиметься за принципом співвідношення ціна/якість. Лікарська Рада Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», до складу якої входитимуть провідні спеціалісти в даннiй галузі, оберуть найкращі пропозиції щодо закупівлі медичного обладнання для обласних дитячих лікарень, у тому числі для обласної дитячої клінічної лікарні.

Передача медичного обладнання

 1. Медичне обладнання, придбане за кошти, зібрані волонтерами та учасниками Акції в Луганській області, буде передано в обласну дитячу клінічну лікарню.

Контроль за медичним обладнанням

 1. За обладнанням, придбаним Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця», здійснюватиметься різновекторний контроль з боку Фонду, Наглядової Ради та нерегламентований безпосередній контроль громадян, діти яких обслуговуватимуться на означеному медичному обладнанні обов’язково БЕЗКОШТОВНО! В цьому допомагатиме офіційна інтернет-сторінка Фонду (www.sercedoserca.com.ua), де в реєстрі можна буде знайти вичерпну інформацію щодо кожної одиниці медичного обладнання, закупленої Фондом, тобто місце розташування, ціни тощо.

Пам’ятайте : один підпис може змінити чиєсь життя. Один лист може повернути надію. Один голос може бути почутим на іншому кінці світу. Одна гривня має значення - може врятувати життя. ДОБРО ЖИВЕ У КОЖНОМУ СЕРЦІ! І саме ваша підтримка дуже важлива!!!Прагнення допомогти,зробити благодійний внесок, робить Вас учасником великої доброї справи! Дякуємо за співпрацю!Щасти ВАМ!!!

Методист з ДГО Н.М.Запорізька

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.