Есе на тему "Людина - це стиль"

Опис документу:
Есе на тему "Людина - це стиль". Вдумлива розповідь про зовнішній та внутрішній стиль та стан людини. Чим керуються люди? Яка повинна бути людина,щоб нести це горде звання?Чи має вона досягати вершин у всьому, за що береться ?

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Управління освіти і науки

Волинської обласної державної адміністрації

Луцький педагогічний коледж

Есе

На тему : «Людина – це стиль»

Виконала: Фіголь Оксана Олегівна

Студентка 11 групи

Луцьк -2017

«Людина – це стиль»

Людина – це мистецтво. Це неперевершений витвір, створений Богом, а удосконалений нами самими, суспільством, середовищем. Господь, створивши людину заклав у неї маленьку горошинку, яка разом з людиною росте, розвивається, набуває нових якостей, рис.

Горошинка – це і є особистість. Людина сама створює свої ідеали та формує себе. Вона добровільно обирає, якою їй бути: привітною та відкритою, недоброзичливою чи нелюдяною, досягти своїх цілей чесним шляхом чи йти всупереч долі. Це накладає на людину велику відповідальність – створити свою «формулу життя», яка буде відображати тебе, як справжню особистість, удосконалену не лише зовнішньо, а й внутрішньо.

Що ж для мене означає мати свою, удосконалену «формулу життя»? Для мене, перш за все – це бути людиною, яка має притаманні їй якості. По-друге, дотримуватись свого стилю буття, мовлення,зовнішнього вигляду , що все в результаті дасть мені характеристику – людина.

Тож ким має бути людина, щоб виправдати своє горде звання? Чи має вона досягати вершин у всьому, за що береться ? Чи задля цього вона має проявляти свої найкращі якості – здатність до співчуття, прагнення єдності, справедливості, жити мирно та допомагати іншим?

Я вважаю, що кожна людина – це індивідуальність, це певний стиль, манерність, характер. Ми маємо вчитися цінувати, доповнювати, покращувати один одного. Як писав Василь Симоненко:

Ти знаєш, що ти людина?
Ти знаєш про це чи ні?
Усмішка твоя єдина,
Мука твоя єдина,
Очі твої одні.

Людині притаманна унікальна здатність розвиватися, вчитися, вдосконалюватися протягом усього життя та передавати свої знання наступним поколінням. Кожен вчитель повинен прищепити до учня найкраще, допомогти створити свою «формулу життя», яка буде у кожного своя, але найкраща.

Удосконалитись, стати особистістю — це значить працювати над собою, вбирати знання попередників як матеріальні, так і духовні. І від нас вже зараз залежить чи ми зруйнуємо, чи ми збудуємо. Плекаймо любов один до одного, удосконалюймось, будьмо людьми!

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»