Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Корекція когнітивних процесів. Інклюзія
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

ЕМБЛЕМИ ДЛЯ МІНІСТЕРСТВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

zip

Виховна робота

Для кого: 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас

19.10.2022

125

0

0

Вміст матеріалу:

zip
1.zip
18,0 Мб
png
1,2 Мб
png
1,1 Мб
png
842,1 Кб
png
1,4 Мб
png
1,5 Мб
png
1,4 Мб
png
964,2 Кб
png
1,3 Мб
png
530,1 Кб
png
899,7 Кб
png
967,5 Кб
png
705,1 Кб
png
1,1 Мб
png
1,2 Мб
png
1,1 Мб
png
2,0 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

ЕМБЛЕМИ - унікальна річ, яка виділить вас із сотні навіть тисячі "учнівських самоврядувань"

1.Учнівське самоврядування – добровільне об’єднання учнів,мета якого – сформувати дітях почуття господаря школи,класу,вміння співпрацювати на принципах партнерства,гласності,демократизму. Це – педагогічно доцільний спосіб організації життя учнівського колективу,який дає змогу включити кожного вихованця до активної участі в житті освітнього закладу,стимулює його ініціативу і творчість в вирішенні всіх питань,які стоять перед учнями. Вихованцям надають широкі права через виконавчі структури самоуправління: активно впливати на успішність та поведінку учнів,забезпечувати належний порядок в спальних кімнатах,класах,їдальні,спортивному,актовому залах,в інших приміщеннях,а також на подвір’ї школи,організовувати змістовний відпочинок.

2.Основні завдання учнівського самоврядування: -забезпечення і захист прав та інтересів учнів; -забезпечення виконання учнями своїх обов’язків; -сприяння навчальній та творчій діяльності учнів.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.