Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Платна розробка

Електронний робочий аркуш з української мови 5 клас УРЗМ Основні правила спілкування. Монологічне та діалогічне спілкування. Складання та розігрування діалогів відповідно до запропонованої ситуації спілкування.

docx

Українська мова

Для кого: 5 Клас

02.09.2022

376

3

0

Вміст матеріалу: показано 2 з 4 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Електронний робочий аркуш до уроку 4 з теми РМ. Основні правила спілкування. Монологічне та діалогічне спілкування. Складання та розігрування діалогів відповідно до запропонованої ситуації спілкування." створено для дистанційного навчання. Завантаживши його на свій Google диск, ви зможете працювати як у синхронному, так і в асинхронному режимі. Для цього треба або надіслати аркуш кожному учневі поштою, або в Google класі призначити для кожного учня. Завдання містять розминку (налаштування на роботу), робота з теми уроку, рефлексія, форму зворотного зв'язку. Учні працюють безпосередньо з аркушем (в аркуші друкують відповіді на запитання, виконують завдання), а вчитель переглядає роботи учнів у себе на Google диску.

Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.

Рекомендуємо