Пропоную авторську інтерактивну презентацію з курсу «Я досліджую світ» для 4 класу на тему «Екосистеми континентів» (Частина 1). Матеріал розроблено для розкриття теми через блоки «Теплові пояси Землі», «Природні зони Землі», «Дощовий ліс та африканська савана», «Тайга, австралійська напівпустеля і степи України».
Презентація містить структурований візуальний матеріал для пояснення теми, сучасне оформлення, послідовну подачу змісту та елементи для активізації пізнавальної діяльності здобувачів освіти, зокрема інтерактивні елементи «Жаркий (тропічний) пояс», «Помірні пояси», «Холодні (полярні) пояси». Розробку можна використовувати під час очного, дистанційного або змішаного навчання, а також для пояснення нового матеріалу, закріплення та повторення.
Матеріал буде корисним учителям, які працюють за цим підручником, а також усім, хто шукає якісний наочний супровід до уроку «Я досліджую світ» у 4 класі. Презентація підходить для демонстрації на уроці та для організації обговорення разом зі здобувачами освіти.
У публікації використано навчальний зміст, що відповідає темі уроку та змісту підручника для 4 класу. Усі додані матеріали мають відповідати назві, опису та фактичному вмісту файлів у публікації.
Що містить матеріал:
— презентацію до уроку;
— візуальний супровід до пояснення теми;
— матеріали для актуалізації знань і обговорення;
— елементи для закріплення змісту уроку.











